Zwykle dwa lata to okres w którym możecie się dobrze poznać, po tym czasie pary albo decydują się na rozstanie, albo bycie razem na dłużej. Motyle w brzuchu już jednak trochę odfruwają, a ochota na seks spada.

Jak skutecznie podnieść temperaturę ?

Zawsze trzeba się starać o drugą osobę, każdy potrzebuje uwagi, ciepła i czasu poświęconego tylko dla niego. Wraz z upływem czasu nie można przestać o siebie dbać, jeśli będziesz atrakcyjna dla samej siebie to twój mężczyzna to zauważy, a jeszcze bardziej będzie o ciebie zabiegał kiedy zauważy jak oglądają się za tobą inni faceci.

Warto cały czas chodzić na randki! Czas spędzony tylko we dwoje, w ulubionej restauracji, kinie czy na spacerze pozwoli wam oderwać się od codziennych kłopotów.  Nie przestawajcie się także… całować! Pamiętasz jak na początku znajomości nie mogliście się od siebie oderwać? Pocałunki skutecznie podnoszą temperaturę związku.

Nie pozwól, aby do sypialni wkradła się nuda! Kochaliście się już niezliczoną ilość razy, znacie na pamięć swoje ciało i preferencje. To jest więc dobry czas, aby wypróbować coś nowego. Możecie wypróbować erotyczny masaż, a może coś ostrzejszego? Załóż na romantyczny wieczór seksowny komplet bielizny i pończochy, a zobaczysz znów pożądanie w oczach swojego ukochanego.