Każdy z nas marzy o wyjątkowym szczęściu i harmonii duszy. Jednak nie wszyscy możemy liczyć na przychylność pozaziemskich mocy.  Astrolodzy wskazali 3 znaki zodiaku, które we wrześniu dotknie ręka anioła. Dowiedz się, jaki wyjątkowy dar na nich spłynie.

Zobacz także:

3 znaki zodiaku, które we wrześniu dotknie ręka anioła

Baran

Baran we wrześniu będzie miał wyjątkowe szczęście i wszystko, czego się nie dotknie, wyjdzie mu lepiej, niż zamierzał. To wspaniały czas na zorganizowanie krótkiego urlopu. Opatrzność, jaka nad tobą czuwa, sprawi, że podczas dni wolnych odpoczniesz jak nigdy, napełnisz się pozytywną energią oraz odkryjesz w sobie nowy potencjał, o jakim nawet nie śniłaś. Dzięki anielskiej opiece, w połowie września powinnaś podjąć poważniejsze decyzje związane z wydatkami lub długoterminową lokatą, a z pewnością na nich zyskasz. Również w miłość anielski dotyk będzie widoczny. Jeśli jesteś w stałym związku, ponownie się do siebie zbliżycie. Natomiast jeśli jesteś gotowa na nowy związek, we wrześniu poznasz osobę, z którą nawiążesz niezwykle bliski kontrakt duchowy.

Byk

Byk we wrześniu będzie często nawiązywał kontakt ze swoim anielskim przewodnikiem. Dzięki niebywałej intuicji doskonale rozróżnisz zwykły powiew powietrza, od tego anielskiego. Będą to znaki, które niosą w sobie bezcenne wskazówki w ważnych momentach życia. Ta niezwykła relacja sprawi, że zagłębisz się w tematyce duchowej, a twoja samoświadomość wzrośnie. Jeśli jesteś nieszczęśliwa w związku, znajdziesz w sobie siłę, aby zakończyć toksyczną relację. To wyjątkowy dar, który pomoże ci przełamać złą passę. Anioł przeprowadzi cię przez trudne momenty i sprawi, że ty i osoby, które kochasz, jak najmniej na tym ucierpią. Sprawy finansowe w najbliższym czasie nie będą dla ciebie najważniejsze. Na szczęście, we wrześniu nie będziesz miała powodów do większych zmartwień.

Lew

Lew stanie przed trudnym wyborem, który zaważy o jego przyszłości, a nawet życiu. Jednak dzięki anielskiemu wsparciu podejmiesz najlepszą decyzję, jaką możesz podjąć w tym momencie. Co więcej, w połowie września, dzięki anielskiej ingerencji, odkryjesz w sobie nową pasję, którą z czasem przekujesz w dochodowy biznes. Miłość i bliskie relacje będą dla ciebie ważne, ale nie najważniejsze. Skupisz się na sprawach materialnych i finansowych.  Zaczniesz w końcu podążać za swoimi marzeniami i świadomie podejmować decyzje. Twój anielski opiekun będzie trzymał rękę nad twoją głową i ochraniał cię przed złem niczym parasol przed deszczem. Dlatego nie musisz się obawiać, że ktoś lub coś zaszkodzi ci w drodze na sam szczyt. Obdarzy cię łaską wytrwałości, dzięki, której przeciwieństwa losu będą omijać cię szerokim łukiem.

Przeczytaj: