Nawet nie zdajecie sobie sprawy, jak wiele osób w wyszukiwarkę wpisało frazę: "które znaki zodiaku dają najlepszy orgazm" i nie znalazło satysfakcjonującej (słowo klucz) odpowiedzi. Spieszymy więc z pomocą i odpowiadamy: te znaki zodiaku dają najlepszy orgazm!

Te 3 znaki zodiaku dają najlepszy orgazm: Skorpion

Skorpion w łóżku to maszyna do uprawiania miłości. Rolnik, który nie szuka żony, ale najlepszych żniw. Świetnie jednak zdaje sobie sprawę, że zbierze to, co zasieje. Ok, dość tych aluzji jak z przyklasztornej szkółki dla pensjonarek. Skorpiona nie musisz pytać o żywioł, który patronuje jego urodzeniu - poznasz go po ogniu, jaki rozpali w sypialni. Skorpion został obdarzony przez gwiazdy bardzo wysokim libido. Kocha więc tak, jakby jutra nie było. Seks jest ważną częścią jego życia - pobudza jego kreatywność, poprawia samopoczucie i samoocenę, staje się wydajniejszy w pracy i spełniony w związku. Jego wyobraźnię wypełniają fantazyjne zabawy, których zasad gry chętnie cię nauczy. Czas spędzony ze Skorpionem w sypialni to jak maraton trzech sezonów "Sex Education". Spokojnie, ta edukacja nie kończy się egzaminem, ale czymś znacznie przyjemniejszym. 

Te 3 znaki zodiaku dają najlepszy orgazm: Koziorożec

Zodiakalny Koziorożec to urodzony łowca i koneser. Nie umknie mu żadna piękna zdobycz (dlatego trzymaj się na baczności!). Ten znak zodiaku doskonale wie, jak uwieść obiekt swoich westchnień, by ten poczuł się wyjątkowo. Jego gra wstępna zaczyna się dużo wcześniej, niż w sypialni. Spojrzenia, po których przebiega cię dreszcz, subtelny dotyk, pocałunek w odkryte ramię, gdy nikt nie patrzy, taniec w środku nocy na pustej ulicy. To nie jest scenariusz kolejnej części Greya, ale zdecydowanie pobudza wyobraźnię "ofiary". Ostatecznie Koziorożcowi trudno się oprzeć - rozkrusza najtwardsze skały, bo budzi zaufanie i roztacza wokół siebie przekonanie o opiekuńczości. To jednak pozory. Koziorożec w seksie dąży tylko do jednego - zaprowadzi cię do sypialni, by spełnić swoje potrzeby. Ta noc będzie więc należeć do bardzo namiętnych, a ty spróbujesz tego, o czym zawsze marzyłaś, ale bałaś się przed sobą przyznać. Z tej namiętnej galaktyki spadniesz jednak szybko na ziemię. Seks dla Koziorożca to czysta fizyczność - nie ma w niej miejsca na wieczną miłość, przeznaczenie i teorię o dwóch połówkach jabłka. Nasza rada - weź z tych upojnych chwil jak najwięcej dla siebie, bo jutro scrollując Instagram możesz go znaleźć w innej części świata. 

Te 3 znaki zodiaku dają najlepszy orgazm: Rak

Seks z Rakiem to magia, pod warunkiem, że nieodłączną częścią tej nocy staną się romantyczne pobudki. Rak nie potrafi się kochać bez uczuć. To nie musi być wielka nieskończona miłość, ale fascynacja, poczucie bezpieczeństwa i zaufanie. Seks z osobami o tym znaku zodiaku jest jak comfort zone - otoczą cię czułością i spełnią wszystkie najskrytsze pragnienia. Rak zrobi wszystko, by sprawić przyjemność swojemu partnerowi. Ale to wcale nie oznacza nudy. Raki chętnie eksperymentują i mają wielką wyobraźnię - lubią realizować różne scenariusze, mając przy tym dobrą zabawę. Ich wrażliwość sprawia, że potrafią zakochać się w człowieku, a nie płci, co zdecydowanie poszerza możliwości realizacji ich seksualnych fantazji. Trudno im zaufać i nie zakochują się łatwo - cenią grę w otwarte karty. Nie zrańcie więc ich, a czekają was cudowne wspólne noce!