KIM JESTEŚMY

WERONIKA PŁOCHA

- REDAKTOR PROWADZĄCA

Rocznik pamiętny, bo 89'. Filolożka fińska, dziennikarka i umysł mocno kreatywny. Zagorzała fanka oryginalnych albumów fotograficznych, pięknie wydanych magazynów i skandynawskiego designu. Ciągle poszukuje nowych bodźców, podróżuje kiedy tylko może i zaczytuje się w Milanie Kunderze. Uwielbia fotografie Corinne Day, Cass Bird i Magdaleny Wosińskiej. Moda to jeden z głównych obszarów jej zainteresowań - zarówno naukowo jak i zawodowo. Równie wielką wagę przykłada do dziennikarstwa społecznego, w jego feministycznym wymiarze. 

Instagram 

weronika.plocha@burdamedia.pl

KATARZYNA LUBIANIEC-STRZEŻEK

- REDAKTORKA

Z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania dziennikarka i podróżniczka. Fanka literatury faktu, dobrego designu i sztuki współczesnej. Absolutny dog-lover. Ciekawość do świata, zaszczepiona u niej przez rodziców, powoduje, że stale szuka inspiracji. W podróżach, sztuce, książkach. Kiedy tylko może, wyjeżdża - zarówno w bardziej odległe zakątki, jak Chiny, Jordania czy Indonezja, jak i bliższe miejsca: europejskie stolice czy bieszczadzkie lasy. Szczególnie interesuje się tematyką praw człowieka, której planuje poświęcić pracę doktorancką. Po godzinach prowadzi portal The Bright Side.

katarzyna.lubianiec@burdamedia.pl

MAŁGORZATA MALINOWSKA

- REDAKTORKA

Gdy skończyła studia techniczne odkryła, że jej pasją jest pisanie i tak zaczęła swoją przygodę z dziennikarstwem. Umysł ścisły ale też mocno kreatywny. Pasjonatka tańca towarzyskiego i włoskiej kuchni. Spełniona mama Zosi i Hani, dzięki którym odkrywa świat na nowo. Uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną. W wolnych chwilach nadrabia dobre kino, podróżuje i eksperymentuje w kuchni.

malgorzata.malinowska@burdamedia.pl

ANNA BUKOWSKA

- REDAKTORKA

Z wykształcenia PR-owiec, z pasji - dziennikarka. Zanim nią została, zajmowała się content marketingiem, a przez chwilę prowadziła nawet niedużą startupową agencję kreatywną. Zawsze jednak wiedziała, że kiedyś będzie pisać. Zawodowo tropi trendy, prywatnie stawia na rozwiązania w duchu slow. Kibicuje polskim markom, które udowodniły, że jakość i odpowiedzialność społeczna mogą iść w parze. Fanka designu, jedzenia i podróży. W drugim życiu pewnie będzie projektować wnętrza.

anna.bukowska@burdamedia.pl

MARTA WAGLEWSKA

- REDAKTORKA

Z wykształcenia krytyk sztuki z dyplomem z fotografii. Pasjonatka albumów fotograficznych i magazynów o modzie, na które nie ma już miejsca. Po godzinach można ją spotkać z aparatem na backstage’ach pokazów mody, gdzie podgląda, jak wygląda prawdziwa moda od podszewki, wypatruje największych smaczków kolekcji i wszystkiego tego, czego nie zobaczy się w trakcie pokazu! Szczęśliwa mama 3 dzieci.

marta.waglewska@burdamedia.pl

PAWEŁ ROSŁANIEC

- OPERATOR

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania fotograf. Patrzenie na świat przez oko kamery zaowocowało pracą w mediach. W domu nie ma już miejsca na kolejne rośliny i drugiego psa! W lodówce z kolei zawsze ma lód i kilka Kodaków PORTRA. W planach - wyprowadzkę do domu w lesie i posiadanie własnej pasieki.

pawel.roslaniec@burdamedia.pl