REKLAMA

KIM JESTEŚMY

MAŁGORZATA MALINOWSKA

- ZASTĘPCA REDAKTOR PROWADZĄCEJ

Gdy skończyła studia techniczne odkryła, że jej pasją jest pisanie i tak zaczęła swoją przygodę z dziennikarstwem. Umysł ścisły ale też mocno kreatywny. Pasjonatka tańca towarzyskiego i włoskiej kuchni. Spełniona mama Zosi i Hani, dzięki którym odkrywa świat na nowo. Uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną. W wolnych chwilach nadrabia dobre kino, podróżuje i eksperymentuje w kuchni.

malgorzata.malinowska@burdamedia.pl

KATARZYNA MIZERA

- REDAKTORKA

Nie lubi o sobie mówić. Woli słuchać innych. Z zainteresowania tymi historiami zrodziła się jej pasja do dziennikarstwa, w którego centrum zawsze stawia drugiego człowieka. Doświadczenie zdobywała w takich pismach i portalach jak m.in. Joy, Cosmopolitan, Harpers Bazaar, KMag, Glamour, Fashion Magazine i Fashion Post. Żyje podróżami, energią koncertów i dobrym kinem. Zakochana w azjatyckiej kuchni, kawie, starych przebojach i wszystkim, co z metką vintage.

katarzyna.mizera@burdamedia.pl

OLGA PEJAS

- REDAKTORKA

Wizażystka, która jest przekonana, że zdrowa skóra to najlepszy makijaż. Lubi wiedzieć co, po co i dlaczego, a ponad wszystko stawia holistyczne podejście do urody. Kiedyś naprawdę rzuci wszystko i wyjedzie w Bieszczady.

olga.pejas@burdamedia.pl