KIM JESTEŚMY

SANDRA HAJDUK-POPIŃSKA

- REDAKTOR PROWADZĄCA

Serwis kobieta.pl przejęła w 2021 roku. Wcześniej redaktor prowadząca serwisu gala.pl, na co dzień prowadząca Showbiz Info w "Dzień Dobry TVN". "Naszym celem jest, by kobieta.pl pełniła rolę internetowego magazynu, po który sięgają nie tylko kobiety. Chcemy, by poza newsami i nowinkami modowo-urodowymi Użytkownicy mogli znaleźć u nas autorskie treści, wywiady z interesującymi postaciami i eksperckie wypowiedzi. Nie jesteśmy kolejnym serwisem lifestyle'owym skupionym tylko na słupkach i statystykach" - mówi.

sandra.hajduk@burdamedia.pl

MAŁGORZATA MALINOWSKA

- ZASTĘPCA REDAKTOR PROWADZĄCEJ

Gdy skończyła studia techniczne odkryła, że jej pasją jest pisanie i tak zaczęła swoją przygodę z dziennikarstwem. Umysł ścisły ale też mocno kreatywny. Pasjonatka tańca towarzyskiego i włoskiej kuchni. Spełniona mama Zosi i Hani, dzięki którym odkrywa świat na nowo. Uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną. W wolnych chwilach nadrabia dobre kino, podróżuje i eksperymentuje w kuchni.

malgorzata.malinowska@burdamedia.pl

KATARZYNA MIZERA

- REDAKTORKA

Nie lubi o sobie mówić. Woli słuchać innych. Z zainteresowania tymi historiami zrodziła się jej pasja do dziennikarstwa, w którego centrum zawsze stawia drugiego człowieka. Doświadczenie zdobywała w takich pismach i portalach jak m.in. Joy, Cosmopolitan, Harpers Bazaar, KMag, Glamour, Fashion Magazine i Fashion Post. Żyje podróżami, energią koncertów i dobrym kinem. Zakochana w azjatyckiej kuchni, kawie, starych przebojach i wszystkim, co z metką vintage.

katarzyna.mizera@burdamedia.pl

OLGA PEJAS

- REDAKTORKA

Zgłębia tajniki pielęgnacji skóry i medycyny estetycznej. Lubi wiedzieć co, po co i dlaczego, a ponad wszystko stawia holistyczne podejście do urody. Kiedyś naprawdę rzuci wszystko i wyjedzie w Bieszczady.

olga.pejas@burdamedia.pl

XYMENA BOROWIECKA

- REDAKTORKA

Redaktorka serwisu kobieta.pl

xymena.borowiecka@burdamedia.pl

JULIA LUBECKA

- REDAKTORKA

Redaktorka serwisu kobieta.pl

julia.lubecka@burdamedia.pl

ALEKSANDRA SIL

- REDAKTORKA

Redaktorka serwisu kobieta.pl

aleksandra.sil@burdamedia.pl