KIM JESTEŚMY

ANNA BUKOWSKA

- PRODUCT OWNER I P.O. REDAKTOR PROWADZĄCEJ

Z wykształcenia PR-owiec, z pasji - dziennikarka. Zanim nią została, zajmowała się content marketingiem, a przez chwilę prowadziła nawet niedużą startupową agencję kreatywną. Zawsze jednak wiedziała, że kiedyś będzie pisać. Zawodowo tropi trendy, prywatnie stawia na rozwiązania w duchu slow. Kibicuje polskim markom, które udowodniły, że jakość i odpowiedzialność społeczna mogą iść w parze. Fanka designu, jedzenia i podróży. W drugim życiu pewnie będzie projektować wnętrza.

anna.bukowska@burdamedia.pl

MAŁGORZATA MALINOWSKA

- ZASTĘPCA REDAKTOR PROWADZĄCEJ

Gdy skończyła studia techniczne odkryła, że jej pasją jest pisanie i tak zaczęła swoją przygodę z dziennikarstwem. Umysł ścisły ale też mocno kreatywny. Pasjonatka tańca towarzyskiego i włoskiej kuchni. Spełniona mama Zosi i Hani, dzięki którym odkrywa świat na nowo. Uwielbia aktywnie spędzać czas z rodziną. W wolnych chwilach nadrabia dobre kino, podróżuje i eksperymentuje w kuchni.

malgorzata.malinowska@burdamedia.pl

KATARZYNA MIZERA

- REDAKTORKA

Nie lubi o sobie mówić. Woli słuchać innych. Z zainteresowania tymi historiami zrodziła się jej pasja do dziennikarstwa, w którego centrum zawsze stawia drugiego człowieka. Doświadczenie zdobywała w takich pismach i portalach jak m.in. Joy, Cosmopolitan, Harpers Bazaar, KMag, Glamour, Fashion Magazine i Fashion Post. Żyje podróżami, energią koncertów i dobrym kinem. Zakochana w azjatyckiej kuchni, kawie, starych przebojach i wszystkim, co z metką vintage.

katarzyna.mizera@burdamedia.pl

OLGA PEJAS

- REDAKTORKA

Wizażystka, która jest przekonana, że zdrowa skóra to najlepszy makijaż. Lubi wiedzieć co, po co i dlaczego, a ponad wszystko stawia holistyczne podejście do urody. Kiedyś naprawdę rzuci wszystko i wyjedzie w Bieszczady.

olga.pejas@burdamedia.pl

KATARZYNA LUBIANIEC-STRZEŻEK

- REDAKTORKA

Z wykształcenia prawniczka, z zamiłowania dziennikarka i podróżniczka. Fanka literatury faktu, dobrego designu i sztuki współczesnej. Absolutny dog-lover. Ciekawość do świata, zaszczepiona u niej przez rodziców, powoduje, że stale szuka inspiracji. W podróżach, sztuce, książkach. Kiedy tylko może, wyjeżdża - zarówno w bardziej odległe zakątki, jak Chiny, Jordania czy Indonezja, jak i bliższe miejsca: europejskie stolice czy bieszczadzkie lasy. Szczególnie interesuje się tematyką praw człowieka, której planuje poświęcić pracę doktorancką. Po godzinach prowadzi portal The Bright Side.

katarzyna.lubianiec@burdamedia.pl

PAWEŁ ROSŁANIEC

- OPERATOR

Z wykształcenia inżynier, z zamiłowania fotograf. Patrzenie na świat przez oko kamery zaowocowało pracą w mediach. W domu nie ma już miejsca na kolejne rośliny i drugiego psa! W lodówce z kolei zawsze ma lód i kilka Kodaków PORTRA. W planach - wyprowadzkę do domu w lesie i posiadanie własnej pasieki.

pawel.roslaniec@burdamedia.pl