REKLAMA

Kontakt

 

REDAKCJA SERWISU KOBIETA.PL

Sandra Hajduk-Popińska — Product Owner, Redaktor Prowadząca

sandra.hajduk@burdamedia.pl

 

Marta Kowalska – Head of Digital Engagement of Luxe

marta.kowalska@elle.pl

 

ZESPÓŁ REDAKTORSKI:

Małgorzata Malinowska

malgorzata.malinowska@burdamedia.pl

Xymena Borowiecka

xymena.borowiecka@burdamedia.pl

Katarzyna Mizera

katarzyna.mizera@burdamedia.pl

Olga Pejas

olga.pejas@burdamedia.pl

Julia Lubecka

julia.lubecka@burdamedia.pl

Aleksandra Sil

aleksandra.sil@burdamedia.pl

 

REKLAMA

Agnieszka Kos-Podlaska — Digital Sales Director

agnieszka.kos@burdamedia.pl

 

REKLAMA PRASOWA

biuro.reklamy@burdamedia.pl

 

WYDAWNICTWO BURDA MEDIA POLSKA

Burda Media Polska Sp. z o.o.

ul. Marynarska 15

02-674 Warszawa

tel: +48 22 360 38 00