Te 3 znaki zodiaku najczęściej zdradzają. Dlaczego to robią?

Choć może nam się wydawać, że to my sterujemy naszym losem, często bywa jednak tak, że nasze decyzje są skutkiem wielu niezależnych od nas czynników takich jak np. faza księżyca, czy znak zodiaku. To one determinują często nasze zachowania, a nawet cechy osobowości. Osoby zajmujące się astrologią poszukują zależności między tym, w którym miesiącu się urodziliśmy, a tym, czy... jesteśmy wierni w związku. Niestety niektóre znaki zodiaku mają problem z zachowaniem wierności... Te 3 znaki zodiaku najczęściej zdradzają.

Ten znak zodiaku zdradza najczęściej. Miejsce 3: Ryby

Wydawałoby się, że osoby spod znaku Ryby to nieuleczalni romantycy, którzy jak nic na świecie cenią prawdziwe uczucia i nimi się kierują. No właśnie, to ich emocjonalność ich gubi najczęściej. Podążając za ulotnym, nieuchwytnym impulsem, spojrzeniem, gestem, są w stanie porzucić wszystko i poświęcić nawet poprzedni związek. Ich romantyzm i wrażliwość często ich gubi i zapędza w "kozi róg". Wielu wraca z podkulonym ogonem do poprzedniej partnerki, ale czasem kwestia wybaczenia wymaga więcej pracy, niż chwila zapomnienia. 

Ten znak zodiaku zdradza najczęściej. Miejsce 2: Skorpion

Skorpion to znak zodiaku, który często dopuszcza się zdrad. To wynika z jego temperamentu i potrzeby doznawania nowych wrażeń. Osoby spod tego znaku lubią czuć adrenalinę i podejmować ryzyko. Potajemne spojrzenia, ukrywane sms-y, przelotny dotyk, spotkania, o których nikt nie powinien wiedzieć - to dostarcza emocji Skorpionowi  prawie tak, jak skok ze spadochronem. Zwłaszcza osobom w długoletnich związkach, do których wkrada się rutyna.  

Ten znak zodiaku zdradza najczęściej. Miejsce 1: Bliźnięta

Bliźnięta to jeden z trzech znaków zodiaku, które dopuszczają się zdrady. Niestety, zdradza najczęściej. Dlaczego tak się dzieje? Czy osoby spod znaku Bliźniąt mają dwie twarze i alternatywne życia? Raczej wynikiem ich niewierności bywa niedojrzałość i beztroska. Bliźnięta są spontaniczne i od dalekosiężnych planów wolą dobrą zabawę bez zobowiązań. Szybko się nudzą i potrzebują coraz to nowych wyzwań. Dla partnera osoby spod znaku Bliźniąt największym wyzwaniem będzie zatrzymanie go przy sobie - trudne, ale nie niemożliwe. 

  CZYTAJ RÓWNIEŻ: