Które znaki zodiaku nie nadają się na męża?

Marzy ci się ślub jak z bajki? Czym prędzej zweryfikuj, czy twoja druga połówka pragnie tego samego! To, że ty masz tak wyobrażasz sobie przyszłość waszego związku nie znaczy, że mężczyzna, z którym tworzysz relacje podziela twój entuzjazm. Sprawdź również, które znaki zodiaku nie nadają się na męża. Lepiej zdać sobie sprawę z tego już teraz!

1. Baran

Barany ciągle gdzieś nosi, nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu z jedną osobą. Nudzi je stabilizacja i ciągłe spędzanie czasu w domu. Nie dla nich wieczory na kanapie przed telewizorem. Wolą ten czas spędzać z przyjaciółmi przy dobrej zabawie. Baran domator to rzadkość, więc nie licz, że akurat tobie się taki trafił. Jeśli jednak tak jest, to możesz nazywać się prawdziwą szczęściarą!

2. Lew

Lew, jak przystało na króla dżungli, zawsze musi być w centrum uwagi, ale... niekoniecznie przed ołtarzem. Lwy nosi w towarzystwie, lubią adorować i być adorowane. Nie licz na to, że Lew się ustatkuje, bo to typowy łamacz serc. Jeśli już zakocha się na zabój, to jest wierny w miłości i zrobi wszystko dla ukochanej, nawet stanie na ślubnym kobiercu.

3. Panna

Panny z natury mają trudności w nawiązywaniu długotrwałych relacji. Zapewne wynika to z ich charakteru. Panny znane są z tego, że łatwo się obrażają, nie mają dystansu do siebie i są przewrażliwione na swoim punkcie. To sprawia, że drugiej stronie tez trudno wytrzymać z taką osobą. Jeśli mężczyzna Panna da się namówić na ślub, to uważaj, bo nie wytrwa zbyt długo w tym stanie. Dobrym przykładem jest pewien gwiazdor spod znaku Panny - Michał Wiśniewski, który ma za sobą już cztery rozwody.

4. Wodnik

Wodniki to osoby, które cieszą się w życiu dużym powodzeniem. Niestety w drugą stronę trudno jest im zaimponować. Chociaż zdarza im się zakochać. Tylko co z tego, jeśli ta miłość szybko przemija... Jeśli jednak jakiś Wodnik wpadnie ci w oko to nie odpuszczaj - doznania na wysokim poziomie gwarantowane!