Zobacz: Robert Lewandowski pochwalił się "kochanką" po finale Ligi Mistrzów

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski zaręczeni

Martyna Wojciechowska na swoim Instagramie i Facebooku oficjalnie poinformowała fanów o tym, że wraz ze swoim partnerem są zaręczeni i to jak się okazuje - od początku 2019 roku! Wybrankiem dziennikarki jest Przemek Kossakowski, dziennikarz i podróżnik, który podbił nasze serca programem „Down the Road. Zespół w trasie.” Jak napisała Martyna, oświadczenie w mediach społecznościowych ma uciąć spekulacje na temat statusu związku pary - mimo kariery telewizyjnej, zakochani stronią od skandali i „lubią swoje spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcą”:

Tak. Zaręczyliśmy się.
Tyle, że na początku 2019 roku, więc tak dawno temu, że stało się to dla nas naturalne. Przez cały ten czas noszę pierścionek z meteorytem. 
Tylko nikt tego nie zauważył. 
I dobrze. Bo to intymne wydarzenie i nie planowaliśmy się nim szeroko dzielić. 

Przez ten czas zdaniem niektórych pism i portali kilka razy się pobraliśmy, mieliśmy kilka kryzysów.
I tak w kółko.

Ostatnio NAGLE media doniosły, że „teraz to już na pewno” się zaręczyliśmy. Zaczęli towarzyszyć nam reporterzy. 
A my lubimy nasze spokojne życie, które jest niespokojne tylko wtedy, kiedy tego chcemy.

Więc skróćmy ten proces zgadywanek i tropienia poprawnej odpowiedzi.
OFICJALNIE POTWIERDZAMY to radosne wydarzenie. 
Na naszych warunkach.
I bardzo dziękujemy już za uwagę. 
Nam wystarczy
M.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world) Sie 24, 2020 o 1:20 PDT

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski to bez wątpienia jedna z najgorętszych par polskiego showbiznesu. Nie chodzi o skandale, romanse, czy pojawianie się na „ściankach”, Polacy pokochali ich za naturalność, a dodatkowym czynnikiem jest fakt, że oboje dzielą wspólną pasję, jaką są podróże. Jak wynika z wywiadu w magazynie Vogue, Martyna i Przemek poznali się na planie Dzień Dobry TVN. Przemek miał długo zabiegać o numer do Martyny, jednak w końcu to ona odezwała się do niego - robiąc mu awanturę o zjedzenie zupy z płetwy rekina, podczas jednego z odcinków swojego programu:

 Z jednej strony mnie zawstydziła, a z drugiej byłem szczęśliwy, bo miałem wreszcie jej numer - powiedział Kossakowski na łamach Vogue.

Martyna i Przemek są ze sobą od dwóch lat. Dziennikarka wychowuje 12 letnią córkę Marysię, której biologicznym tatą jest zmarły na raka płetwonurek, Jerzy Błaszczyk.