Horoskop anielski tygodniowy na 25.02-02.03.2024 pokazuje, na jakich niebiańskich posłańców możemy liczyć w tym okresie. Każdy znak zodiaku otrzyma wsparcie konkretnego skrzydlatego przyjaciela każdego dnia w najbliższym czasie. Sprawdź horoskop dla swojego zodiaku i dowiedz się, w czym podana zostanie ci pomocna dłoń.

Baran (21.03-19.04)

W tym tygodniu Baranowi towarzyszyć będzie anioł Haniel, który przyniesie mu inspirację i wsparcie w podejmowaniu trudnych decyzji. Dzięki jego obecności ten znak zodiaku odnajdzie w sobie siłę, by pokonać wszelkie przeszkody i zrealizować swoje cele.

Byk (20.04-20.05)

Byk będzie mógł liczyć na opiekę anioła Uriela, który przyniesie mu spokój i równowagę w życiu. To doskonały czas, aby skoncentrować się na rozwoju duchowym i znaleźć wewnętrzny pokój, który przyniesie mu wielką satysfakcję.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Anioł Jofiel będzie patronować Bliźniętom, przynosząc im radość i optymizm w życiu codziennym. Dzięki jego wsparciu ten znak zodiaku odnajdzie piękno w najmniejszych rzeczach i będzie mógł cieszyć się każdą chwilą tego magicznego tygodnia.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

W tym tygodniu Rak będzie otoczony opieką anioła Michała, który przyniesie mu siłę i odwagę w konfrontacji z trudnościami. To doskonały czas, aby stawić czoła wyzwaniom i podjąć ważne decyzje, mające znaczący wpływ na przyszłość.

Lew (23.07-22.08)

Patronem Lwa będzie anioł Ariel, który przyniesie mu harmonię i równowagę w relacjach z innymi. Dzięki jego obecności ten znak zodiaku będzie mógł rozwijać swoje talenty i osiągać sukcesy zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Anioł Ramiel będzie towarzyszył Pannie, przynosząc jej mądrość i wgląd w najgłębsze tajemnice życia. To doskonały czas, aby pogłębić swoją wiedzę i rozwijać się duchowo, podążając ścieżką osobistego rozwoju, a nawet znaleźć miłość.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

W tym tygodniu Waga będzie miała wsparcie anioła Rafaela, który przyniesie jej uzdrowienie i ochronę przed negatywnymi wpływami. To doskonały czas, aby zadbać o swoje zdrowie i dobrostan oraz znaleźć równowagę w życiu.

Skorpion (23.10-21.11)

Patronem Skorpiona będzie anioł Chamuel, który przyniesie mu miłość i poczucie bezpieczeństwa. Dzięki jego obecności ten znak zodiaku będzie mógł budować trwałe i głębokie relacje z innymi oraz znaleźć spełnienie w życiu rodzinnym i uczuciowym.

Strzelec (22.11-21.12)

Anioł Gabriel będzie towarzyszył Strzelcowi, przynosząc mu nowe możliwości i inspiracje. To doskonały czas, aby śmiało podążać za marzeniami i realizować swoje cele, nie oglądając się na przeszkody. Dzięki wsparciu z niebios wszystko się uda.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

W tym tygodniu Koziorożec będzie miał wsparcie anioła Zadkiela, który przyniesie mu przebaczenie i uzdrowienie w relacjach z innymi. To doskonały czas, aby oczyszczać swoje serce z żalu i urazów oraz otwierać się na nowe możliwości.

Wodnik (20.01-18.02)

Anioł Metatron będzie patronował Wodnikowi, przynosząc mu przejrzystość i jasność myśli. Dzięki jego obecności ten znak zodiaku będzie mógł lepiej zrozumieć swoje cele i działania oraz świadomie kierować swoim życiem.

Ryby (19.02-20.03)

W tym tygodniu Ryby będą miały wsparcie anioła Azraela, który przyniesie im poczucie spokoju i ochrony w trudnych chwilach. To doskonały czas, aby zaufać swojej intuicji i podążać za nią, znając wsparcie i opiekę tego niebiańskiego posłańca.