Horoskop miesięczny na marzec 2024 zdradza, co czeka nas w tym miesiącu. Byk otrzyma od losu niezwykłą szansę na wzbogacenie się, Lwem zawładną myśli o przeszłości, natomiast Ryby zostaną oszukane i wykorzystane. Czytaj dalej i poznaj swoją przyszłość.

Baran (21.03-19.04)

Marzec rozpocznie się dla Barana bardzo obiecująco. Będzie on miał wiele celów do osiągnięcia, do których będzie dążył pewnie i stanowczo. Skupi się przede wszystkim na rozwijaniu swoich umiejętności i pracowaniu nad pewnością siebie.

Byk (20.04-20.05)

Los ześle Bykowi niepowtarzalną szansę na duże pieniądze. Nie będzie to jednak wcale taka oczywista okazja do zarobku, dlatego ten znak zodiaku powinien być bardzo uważny i rozglądać się za nią, bo w przeciwnym razie przegapi ją.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Bliźnięta w marcu odkryją drzemiący w nich, ukryty potencjał, z którego wcześniej nie zdawały sobie sprawy. W najśmielszych snach nie myślały, że będą zdolne do wielkich rzeczy, ale okaże się, że tak właśnie jest i czas to wykorzystać.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

W marcu Raka czeka ważna decyzja w zakresie relacji romantycznych. Miłość czasem wymaga cierpliwości i poświęceń, ale ten znak zodiaku nie będzie pewien, czy jest na to gotowy i podoła wszystkim wyzwaniom tej znajomości, ale będzie musiał coś postanowić.

Lew (23.07-22.08)

Podczas tego miesiąca Lew nie powinien liczyć na wyjątkowo pozytywny czas i samopoczucie. Jego głowę opanują myśli związane z przeszłością i będzie ją rozpamiętywał na wiele sposobów, od analizy zdarzeń, po to, co chciałby wtedy zmienić.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Panna w marcu skupi się przede wszystkim na rodzinie i innych bliskich, którzy znajdą się w potrzebie i nie obędą się bez pomocy. Ten znak zodiaku okaże im ogromne wsparcie i pomoże w trudnym czasie, ale powinien myśleć też o sobie.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Waga miała spore oczekiwania co do marca, jednak okażą się one zbyt wielkie, a rzeczywistość sprowadzi ją na ziemię. Nie wszystko będzie szło po jej myśli, wręcz wiele rzeczy zupełnie się nie uda, wobec czego będzie ona sfrustrowana i zawiedziona.

Skorpion (23.10-21.11)

W tym miesiącu Skorpion poważnie podpadnie ukochanej osobie. Ma on skłonności do impulsywnego działania i często nie myśli o możliwych konsekwencjach swoich działań, a ktoś, u kogo sobie nagrabi, z pewnością nie puści mu tego płazem.

Strzelec (22.11-21.12)

Strzelec w marcu może liczyć na wiele ciekawych spotkań ze znajomymi lub rodziną, ale także z nowo poznanymi osobami. Zawrze on kilka intrygujących znajomości i one sprawią, że ten znak zodiaku spędzi czas w niezapomniany sposób.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Ostatnio Koziorożec niespecjalnie trzymał się swoich noworocznych postanowień i nadszedł czas zacząć je realizować. Nie powinien ich dalej odkładać, bo zupełnie o nich zapomni i w końcu nie doprowadzi do ich spełnienia, co źle na niego wpłynie.

Wodnik (20.01-18.02)

Marzec będzie doskonałą okazją do tego, żeby Wodnik wykazał się swoją wiedzą i doświadczeniem, które nabywał do tej pory. W tym miesiącu ten znak zodiaku będzie miał wiele szans na wykorzystanie swoich umiejętności w praktyce.

Ryby (19.02-20.03)

Ryby w tym miesiącu głęboko rozczarują się kimś z otoczenia. Zostaną perfidnie wykorzystane i oszukane, co odkryją dopiero po czasie i poczują się zranione. Powinny jak najszybciej skonfrontować tę osobę z tym faktem i wyjaśnić sprawę.