Splot nieszczęśliwych sytuacji może być wynikiem wielu różnych rzeczy. Warto zachować spokój i nie wyciągać pochopnych wniosków. Jeśli jednak czujesz, że ktoś obmawia cię za plecami i próbuje działać na twoją szkodę, sprawdź, czy tym przeczuciom towarzyszy pewien znak. Jeżeli zauważysz, że ta konkretna sytuacja przytrafia ci się częściej niż raz w ciągu dnia, to niepokojący sygnał. Zobacz, o co konkretnie chodzi. 

Zobacz także: 

Ten znak świadczy o tym, że ktoś nie życzy ci dobrze

Stare przesądy głoszą, że jeżeli przedmioty wypadają z rąk bez żadnego konkretnego powodu, świadczy to o tym, że ktoś wysyła w twoją stronę negatywną energię. To bardzo niepokojący znak. Ostrzega o tym, że powinnaś zacząć działać, by odeprzeć niewidoczny atak. 

Według ludowej wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie znak ten ma uzasadnienie tylko wówczas, gdy powtarza się nagminnie. Przykładem może być sytuacja, gdy trzymając w dłoni długopis, ten nagle wyślizguje się z niej i ląduje na podłodze. To samo może dziać się z innymi przedmiotami. Na przykład podczas zakładania kurtki, chwytania torebki lub sięgania po książkę - rzeczy te bezwiednie wypadają z rąk. Starodawne przesądy przypisują temu działanie magiczne - to znak, który świadczy o tym, że ktoś nie życzy ci dobrze. 

Jeżeli zauważysz, że sytuacja ta powtarza się kilkukrotnie w ciągu jednego dnia, zachowaj czujność. Oto, co konkretnie może być tego przyczyną: 

  • ktoś wysyła w twoim kierunku negatywne myśli, 
  • stałaś się ofiarą plotek i intryg, 
  • masz w swoim otoczeniu nieprzychylną ci osobę, 
  • ktoś chce zabrać twoje szczęście, 
  • masz wśród znajomych osobę mściwą i zazdrosną. 

Zobacz także: 

Zobacz także:

Jak odwrócić zły urok?

Na szczęście istnieją sposoby na to, aby odeprzeć negatywną energię, która zanieczyściła twoją aurę. Możesz sięgnąć po rytuał ochronny z użyciem pokrzywy bądź zastosować się do babcinej porady. Według starego przesądu, aby odeprzeć zły urok, wystarczy przemyć wodą przedmiot, który upadł na podłogę. Jeśli jest to rzecz, która może zniekształcić się bądź uszkodzić pod wpływem wody - wystarczy wykonać symboliczny gest i delikatnie skropić ją tylko kilkoma kroplami. To wszystko, co należy uczynić, aby odgonić pecha.

Woda działa oczyszczająco i pomaga radzić sobie z negatywną energią wysyłaną przez osobę, która chce twojej szkody. Jest to jeden z czterech żywiołów, który ma moc przemiany - zła energia zostanie zastąpiona dobrymi wibracjami. Odzyskasz spokój i odetniesz się od złego uroku. Nieszczęśliwe sytuacje nie będą już częścią twojej codzienności. 

Zobacz także: