Zima w górach to magiczny czas, kiedy cała okolica pokryta białym puchem wygląda niezwykle malowniczo. To idealna pora roku, aby odwiedzić hotel w górach. Świeże powietrze, piękne widoki, bliskość przyrody – tylko wypoczywać i cieszyć się chwilą! Wszystko to znajdziemy w jednym magicznym miejscu tuż pod Śnieżką, doskonałym na niezapomniany weekend w górach.

Na narty i inne zimowe aktywności

Kochacie zimę, góry i narty? Warto zaplanować wyjazd w Karkonosze, gdzie nie brakuje rozrywki dla miłośników śnieżnych przygód. Odpoczną tam i fani szusowania na nartach, i amatorzy jazdy na sankach. Bliskość licznych tras narciarskich oferuje Green Mountain Hotel 5* – luksusowy hotel u samego podnóża Śnieżki!

Green Mountain Hotel / fot. Green Mountain Hotel

Odpoczynek od codzienności – weekend w górach

Jeśli wypad we dwoje, to obowiązkowo relaks w hotelowym SPA – strefa wellness to coś, co doceni każdy rodzic, który pragnie oderwać się od codzienności.

Strefa wellness Green Mountain Hotel / fot. Green Mountain Hotel

fot. Green Mountain Hotel

fot. Green Mountain Hotel

Zobacz także:

 

Sesje w saunarium będą idealną rozrywką na wieczór. W Green Mountain Hotel 5* goście mają dostęp do różnych rodzajów saun: suchej, infrared czy łaźni parowej z aromaterapią.

Strefa wellness Green Mountain Hotel / fot. Green Mountain Hotel

Chwile tylko dla siebie

A może znajdziecie czas, aby wstąpić do salonu Dr Irena Eris Beauty Partner, aby oddać się regenerującym zabiegom na ciało i twarz? Po intensywnym dniu na stoku warto też skorzystać z odprężających masaży.

Wypoczywalnia sauny. Strefa wellness Green Mountain Hotel / fot. Green Mountain Hotel

Szampańska zabawa

Jeśli to wasz pierwszy długo wyczekiwany wyjazd we dwoje od dawna, z pewnością docenicie zabawę w hotelowym Lobby Café & Bar, gdzie czas szybko mija w akompaniamencie muzyki na żywo. Podczas zimowych wieczorów można posłuchać pianistów, saksofonistów, gitarzystów i wokalistów, a ich muzyka idealnie komponuje się z wyjątkowym klimatem hotelu w górach.

Restauracja Green Mountain Hotel / fot. Green Mountain Hotel

W Lobby Café & Bar można zamawiać unikalne koktajle, kolorowe drinki czy aromatyczne kawy, które są serwowane przez naszych utalentowanych barmanów i baristów.

Zarezerwuj pobyt w Green Mountain Hotel 5* & Green Apartments i zachwyć się zimowym wyglądem Karkonoszy! Spędź u nas rodzinne ferie zimowe albo przyjedź na narty na weekend. W hotelu w górach znajdziesz swoje miejsce! HOTEL: www. green-mountain.pl

fot. Green Mountain Hotel

fot. Green Mountain Hotel