Miłość to uczucie, które z reguły przysparza nam najwięcej problemów w życiu. To właśnie ona może sprawić, że jesteśmy w euforii, ale też doprowadzić nas do rozpaczy. W każdej z tych sytuacji możemy liczyć na opiekę i wsparcie konkretnego anioła, który czuwa nad zakochanymi. To anioł miłości - pomaga zarówno w związkach, jak i w uleczeniu złamanego serca. Stawia tylko 1 warunek. 

Anioł miłości pomoże w związkach i nie tylko

Każdy stróż odpowiada za inne dziedziny naszego życia. Ostatnio pisałyśmy, że istnieje anioł pieniędzy, który może przyciągnąć do nas fortunę. Tym razem skupimy się na uczuciach.

Zobacz także: 

Okazuje się, że jeden z aniołów jest w stanie pomóc nam w kwestiach emocjonalnych. Mowa o Haniele. To anioł miłości, który wspiera ludzi w związkach, ale też pomaga wyleczyć pęknięte serce. Zobaczcie, w jaki sposób. 

Haniel to anioł miłości. Pomaga pod 1 warunkiem

Archanioł Haniel ma szeroko rozwiniętą intuicję. Zawsze znajduje się blisko ludzi - zwłaszcza tych, którzy go potrzebują. Jest istotą społeczną i właśnie dlatego tak bliskie są mu potrzeby zakochanych. 

Anioł miłości pomaga nam kierować się w życiu sercem. Jest w stanie pokierować nas na dobrą drogę, gdy zwątpimy w naszą relację. Podtrzyma także głowę nieszczęśliwie zakochanych i tych, których serce zostało zranione. 

Haniel stawia jednak pewien warunek, bez którego nie możemy liczyć na jego wsparcie. Nasze uczucie musi być szczere. Jeżeli osoba u naszego boku nie jest tą, przy której powinniśmy się znaleźć, wówczas jasno da nam to do zrozumienia. Pomoże uleczyć serce po rozstaniu i ruszyć naprzód w poszukiwaniu prawdziwej drugiej połówki. 

Zobacz także:

A wy wierzycie we wsparcie aniołów w swoim życiu? O co chcielibyście je poprosić? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach na Facebooku. 

Zobacz także: