Horoskop finansowy tygodniowy 26.02-03.03.2024 zdradza, co czeka wszystkie znaki zodiaku w zakresie pieniędzy i kariery w najbliższych dniach. Przed Baranem pojawi się szansa na awans, Lwa czeka pewna pokusa, a Waga powinna popracować nad asertywnością. Przeczytaj i dowiedz się, co cię czeka w najbliższej przyszłości.

Baran (21.03-19.04)

Przed Baranem pojawi się szansa na awans. Jeśli spełni odpowiednie warunki oraz wykaże się zaangażowaniem i pracowitością, zostanie nagrodzony. Dodatkowo gwiazdy zdradzają, że ma szansę znaleźć gdzieś odrobinę leżącej gotówki.

Byk (20.04-20.05)

Byk w tym tygodniu zdecydowanie powinien opłacić niezbędne rachunki i spłacić długi, jeśli jakieś ma. Dzięki temu będzie wiedział, ile pieniędzy mu zostało i dostanie szansę na zaplanowanie wydatków na nadchodzący marzec.

Bliźnięta (21.05-20.06)

Podczas tego tygodnia dla Bliźniąt pojawią się nieoczekiwane wydatki, które znacznie uszczuplą ich budżet. Powinny wobec tego w kolejnych dniach odpowiedzialnie gospodarować zawartością swojego portfela, aby nie zabrakło im pieniędzy.

Zobacz także:

Rak (21.06-22.07)

Niestety dla Raka ten tydzień nie zapowiada się najlepiej. Towarzyszyć mu będzie negatywna energia, przez co postanowi pocieszyć się wydawaniem pieniędzy na to, co zupełnie nie jest mu potrzebne, ale da mu zastrzyk dobrego samopoczucia.

Lew (23.07-22.08)

Lwa w tym tygodniu czeka finansowa pokusa. Nie będzie ona jednak pozytywna, bo jeśli on się jej podda, to straci dużo pieniędzy, a wcale mu się to nie opłaci. Powinien zachować ostrożność w wydawaniu pieniędzy i analizować, na co warto je poświęcić.

Zobacz także:

Panna (23.08-22.09)

Pannę czeka szczęście w nieszczęściu. Pojawi się przed nią szansa na spory zysk, która będzie ją bardzo kusiła. Niestety ze względu na pewne okoliczności, ten znak zodiaku zostanie zmuszony do zrezygnowania z tej nadarzającej się okazji.

Zobacz także:

Waga (22.09-22.10)

Waga w tym tygodniu powinna popracować nad swoją asertywnością w kwestii wydawania pieniędzy. Często bowiem pozwala sobie na wydatki, na które niekoniecznie ją stać, przez co zdarza się, że zaczyna jej brakować na potrzebne rzeczy.

Skorpion (23.10-21.11)

Skorpion podczas tego tygodnia będzie miał dość swojej obecnej pracy. Nie przynosi mu ona dostatecznych dochodów ani nie sprawia przyjemności. Powinien udać się do swoich przełożonych i porozmawiać na temat możliwości zmiany obowiązków.

Strzelec (22.11-21.12)

W tym tygodniu Strzelec pozwoli komuś ingerować w swoje finanse. Niestety wpływ tej osoby nie okaże się być dobry i pojawi się możliwość stracenia sporej gotówki. Czas powiedzieć temu komuś, że nie może się więcej wtrącać w sprawy pieniędzy.

Zobacz także:

Koziorożec (22.12-19.01)

Koziorożec powinien pomyśleć nad założeniem konta oszczędnościowego, na które będzie wpłacał pieniądze. Niestety kiedy gotówka znajduje się na koncie głównym, ten znak zodiaku poddaje się pokusom wydawania jej na głupoty.

Wodnik (20.01-18.02)

Wodnik dostanie w tym tygodniu szansę od losu na szybki zarobek. Nie powinien jednak chwalić się tą okazją innym i musi zachować ją tylko dla siebie. W przeciwnym razie ktoś sprzątnie mu szansę sprzed nosa i będzie musiał obejść się smakiem.

Ryby (19.02-20.03)

W najbliższych dniach Ryby stracą zdrowy rozsądek w kwestii pieniędzy i skuszą się na wydawanie ich na zbędne rzeczy. Jeśli w porę się nie zreflektują, mogą wydać zbyt wiele, przez co w kolejnych tygodniach może zabraknąć im gotówki.