Astrolodzy zaprzyjaźnieni z naszą redakcją nie mają złudzeń. Okazało się bowiem, że istnieją aż 3 znaki zodiaku, które są spragnione miłości. Nie potrafią żyć bez ukochanej osoby, bo to ona nadaje ich życiu sens. Czy to jednak oznacza, że są wierne? 

Czytaj też:

Oto 3 znaki zodiaku, które są spragnione miłości

Byk

Byk jest spragniony miłości i nie potrafi być sam. Jego bliscy często martwią się o jego przyszłość, bo wiedzą, że nie jest zdolny do stałej i trwałej relacji. Emocje i dopamina napędzają go do działania i gdy związek wejdzie na spokojniejszy i bardziej stabilny etap, zaczyna rozglądać się na nowym "obiektem westchnień". Pozbawiony partnera lub partnerki czuje się zagubiony i nie wie, co ma robić. Najchętniej  zwiąże się z osobą, która zajmie się domem i będzie przymykała oko na jego pogoń za miłosnym spełnieniem w zamian za finansowe wsparcie.

Lew

Lew jest stworzony do miłości i nie wyobraża sobie życia bez ukochanej osoby. Jest stały w uczuciach i gdy zadeklaruje miłość, nigdy nie zdradzi. Zodiakalny Lew jest pełen pasji i namiętności. Gdy stworzy udaną relację, dołoży wszelkich starań, by w relacji nie zabrało iskierki pożądania. Niewiele osób jednak wie, że bywa wymagający i zaborczy wobec partnera lub partnerki. Kiedy coś nie idzie po jego myśli, łatwo się unosi i wpada w złość. Wychodzi z założenia, że związek to relacja na wyłączność. Najchętniej zwiąże się z osobą, która będzie mu uległa.

Strzelec

Strzelec uwielbia być w centrum zainteresowania. To sprawia, że nieustannie flirtuje i wikła się w romanse. Obsypuje ukochaną osobę prezentami i często robi to kosztem własnych oszczędności. Bliscy twierdzą, że zodiakalny Strzelec nie jest uzależniony od miłości tylko od silnych emocji i wiecznego poczucia niepewności, dlatego wciąż wiąże się z nieodpowiednimi osobami. On jednak nie przyjmuje tego do wiadomości, tylko wciąż powtarza, że ma wielkiego pecha w życiu. Jego ideałem jest osoba, która będzie nieustannie go podziwiać, komplementować oraz... czytać w myślach. 

Czytaj też: