Salma Hayek zachwyca na Instagramie

Salma Hayek za miesiąc będzie świętować 54. urodziny. Aktorka nie boi się jednak zapozować zupełnie bez makijażu. Na swoim Instagramie opublikowała przepiękne selfie - widzimy na nim nie tylko jej opaloną cerę, ale i włosy rozwiane wiatrem. Pomimo braku make-up'u Salma Hayek wygląda absolutnie zniewalająco.

Nie jest to jedyne zdjęcie tego typu na Instagramie aktorki. Fotografie z wystylizowanych sesji zdjęciowych i kadry z filmów przemieszane są z bardziej prywatnymi, na których możemy niemal zawsze zobaczyć Salmę Hayek zupełnie bez makijażu. Jej fani zdają się być zachwyceni, bo sekcja komentarzy pełna jest serduszek i komplementów.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek) Sie 1, 2020 o 10:18 PDT

Przeczytaj też:Adele - 45 kilogramów mniej i bez grama makijażu. Jej metamorfoza podzieliła fanów

Salma Hayek skłania do przemyśleń

Salma Hayek zdjęcie opisała słowami: "Dziś jest dobry dzień na refleksję". Jest to gra słowna – słowo "reflection" po angielsku oznacza odbicie albo refleksja. Aktorka, jak i większość z nas, wykorzystuje okres pandemii na przemyślenia i refleksję.

Przeczytaj też: "Przytyłam, mam rozstępy i cellulit" - Ashley Graham pokazuje, jak wygląda ciało po ciąży

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Salma Hayek Pinault (@salmahayek) Cze 16, 2020 o 11:41 PDT

Salma Hayek – czym się teraz zajmuje?

Salma Hayek podczas kilkudziesięcioletniej kariery zagrała w niezliczonej ilości produkcji. W ostatnich latach aktorka skupiła się raczej na aktywizmie - aktorka poświęca się takim celom jak: feminizm i walka z rasizmem. Ciężko zapomnieć jej role w takich filmach jak: "Frida", "Od zmierzchu do świtu" czy "Desperado".