Julii Kuczyńskiej, Maffashion, długo udawało się coś prawie niemożliwego. Maff ukrywała przed mediami i swoimi obserwatorami, że jest w ciąży, jak zdradziła w jednym z wywiadów – wszystko dla dobra dziecka i spokoju rodziny. O jej stanie dowiedzieliśmy się, gdy brzuszek influencerki był już sporych rozmiarów. O rozwiązaniu Julia poinformowała followersów również dopiero po kilku dniach. Na Instagrama wrzuciła piękne zdjęcia z datą narodzin synka i jego tajemniczymi inicjałami – BJF. Synek Maff i aktora Sebastiana Fabjańskiego urodził się 10. września i od razu skradł serca rodziców.

Zobacz też: Katy Perry pokazała brzuch kilka dni po porodzie. Nie każda gwiazda by się na to odważyła!

Maffashion pokazała brzuszek po ciąży

Młodzi rodzice totalnie zakochali się w swoim potomku. Maffashion dotąd bardzo zachowawcza i dyskretna, nie może powstrzymać się przed dzieleniem się szczęściem jakie znają młodzi rodzice. Julia pokazała krótki filmik, w którym Sebastian Fabjański szczerze wzruszony tuli nowo narodzonego synka i czule tłumaczy mu świat.

"Jaki ty jesteś piękny. Zobacz, co tam cię czeka. Zobacz, to jest szafa. Tu się otwiera, tam się składa rzeczy... A to jest zegarek, mam zegarek na ręku, bo jest coś takiego jak czas."

Obserwatorzy influencerki są zachwyceni tym obrazkiem taty rozłożonego na łopatki po narodzinach pierwszego dziecka. Mamy podejrzenia, ze profil Julii również przejdzie małą metamorfozę, co z resztą zapowiada sama młoda mama.

"Jeszcze nie wiem, co będę wam pokazywać odnośnie mojej codzienności. Mój Instagram zawsze związany był z bieżącymi sprawami i tematami. Co u mnie? Jak się czuje? Jakie plany? Moja codzienność teraz - to dzidzia."

Maffashion zdecydowała się pokazać również swoje ciało kilka dni po porodzie i widoczny jeszcze brzuszek po ciąży.

"Nagrałam to totalnie spontanicznie.[...]Każda mama wie, jak to jest. Ja też już wiem."

Obserwatorki gratulują jej odwagi i doceniają szczerość: "To jest mega ważna relacja dla młodych mam!", "Takich ludzi to ja bardzo lubię. Brawo za odwagę Julia".