Kasia Warnke obcięła włosy

Kasia Warnke jeszcze niedawno grała zmysłową, nieco wulgarną żonę gangstera w filmie "Kobiety mafii" Patryka Vegi - na potrzeby roli utleniła włosy, dokleiła sztuczne rzęsy i paznokcie. Teraz Kasia Warnke przeszła kolejną radykalną metamorfozę. Na co dzień naturalna i kobieca Warnke skróciła włosy do minimalnej długości, to nawet nie fryzura "na chłopaka", ale niemal całkowity brak włosów! Dlaczego aktorka obcieła włosy?

Kasia Warnke zgoliła włosy do filmu

Kasia Warnke już od jakiegoś czasu nosiła krótkie włosy, zapowiadała jednak, że wkrótce ogoli się na łyso. Na wczorajszej imprezie Magnum Warnke pokazała, że dotrzymała słowa - pojawiła się z prawie łysą głową, ubrana w połyskującą, cekinową sukienkę i z delikatnym makijażem. Odważna decyzja o obcięciu włosów to efekt pracy nad nowym filmem, w którym Warnke gra zawodniczkę MMA - twardą i zdecydowanie mało kobiecą. Razem z Kasią Warnke w  filmie "Klatka" wystąpią także Piotr Stramowski i Eryk Lubos. 

W polskim show biznesie tak krótkie fryzury to nie nowość, ekstremalnie krótkimi włosami zaskoczyła już kiedyś Monika Brodka czy Olga Bołądź. Trzeba jednak przyznać, że przemiana Kasi Warnke jest spektakularna - podoba wam się aktorka w takim wydaniu?

 

@ksw_mma #mma #agata #newfilm #myfight #gettingthere @kosakkarol #loveit #sotrue #

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke) Kwi 19, 2018 o 3:51 PDT