W ramach obchodów 20-lecia istnienia Avon w Polsce, Joanna Koroniewska została nową polską Ambasadorką marki. To już druga polska Gwiazda, która w tym roku dołączyła do licznego grona znanych i cenionych osób współpracujących z Avon. Aktorka dołączyła do grona takich osób współpracujących z marką jak: Reese Witherspoon, Fergie czy Courtney Cox.

Solutions to kosmetyki przeznaczone do kompleksowej pielęgnacji twarzy. W ich formułach naukowcy Avon zamknęli naturalne składniki dobroczynnie działające na skórę w taki sposób, by wydobyć ich rzeczywisty potencjał. Receptury zastosowane w produktach zaspokajają indywidualne potrzeby skóry, uwodzą jedwabistą konsystencją, delikatnym zapachem i eleganckimi opakowaniami. Każdy produkt został poddany rygorystycznym badaniom pod względem bezpieczeństwa i efektywności. W skład serii Solutions wchodzi 7 linii: Blask Nawilżenia, Idealna Równowaga, Ukojenie i Ochrona, Równomierny Koloryt, Moc Młodości, Ujędrnianie i Lifting oraz najnowsza Podstawa Pielęgnacji. Zaprezentowana podczas spotkania nowa linia Podstawa Pielęgnacji to idealna propozycja dla suchej i zmęczonej cery. Joanna Koroniewska do codziennej pielęgnacji stosuje produkty z linii Blask Nawilżenia.

Konferencję, na którą przybyło szerokie grono dziennikarzy, prowadziła Ewa Masny-Januszewska, PR & Advertising Manager Avon Cosmetics Polska. O właściwościach produktów z nowej linii opowiedziała Joanna Waligóra, Senior Associate Category Manager, Solutions and Clearskin. Podczas spotkania Joanna Koroniewska zdradziła sekrety swojej urody, a także opowiedziała o tym, jak dba o swoją skórę.