Ida Nowakowska zostanie mamą! Widać już zaokrąglony brzuszek

Ida Nowakowska to obecnie jedna z czołowych gwiazd TVP. Początek jej zawrotnej kariery miał miejsce w programie tanecznym „You Can Dance”. Szybko jednak gwiazda poszła dalej i obecnie spełnia się w roli dziennikarki oraz prowadzącej program „Pytanie na Śniadanie”. Tancerka prowadziła także inną prestiżową imprezę, organizowaną przez Telewizję Polską, jak chociażby Eurowizja Junior, której organizacja dwukrotnie miała miejsce w naszym kraju.

Zobacz też: Agnieszka Radwańska marzy o kolejnej ciąży? Zdradziła w TVN plany na temat macierzyństwa

Ida Nowakowska może pochwalić się nie tylko sukcesami na polu zawodowym, ale również szczęśliwym życiem osobistym.  W 2015 roku wyszła za mąż za swojego partnera Jacka Herndona. Pomimo rozłąki spowodowanej pracą tancerki w Polsce oraz obowiązkami zawodowymi jej ukochanego w rodzinnych Stanach Zjednoczonych, para zdołała przetrwać ten ciężki czas. Do pełni szczęścia brakowało tylko maleństwa. Ida Nowakowska sama przyznała, że przez długi czas nie mogła zajść w ciążę. Rozważała nawet adopcję, aby móc spełnić swoje marzenie o macierzyństwie.

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo – wyznała Ida Nowakowska w rozmowie z Jastrząb Post.

Zobacz też:

 Monika Mrozowska urodziła czwarte dziecko. Znamy płeć i imię dziecka

Nicole Kidman wkrótce zostanie mamą. Chce adoptować synka. Walka trwała latami!

Ida Nowakowska jest już w 6. miesiącu ciąży!

W końcu, po długim okresie starań, tancerce udało się spełnić marzenie o upragnionej ciąży. 26 stycznia w programie na żywo „Pytanie na Śniadanie” Ida Nowakowska ogłosiła radosną nowinę. Gwiazda jest już w szóstym miesiącu ciąży, a to oznacza, że w maju może powitać na świecie swoje pierwsze dziecko. Na razie nie znamy płci ani imienia maleństwa, ale możemy podziwiać zdjęcia pięknego krągłego brzuszka prowadzącej program śniadaniowy.

Zobacz także:

Z tej niesamowitej okazji, program „Pytanie na Śniadanie” postanowił złożyć Idzie Nowakowskiej gratulacje i dodać jej zdjęcie na swój profil na Instagramie. Na fotografii gwiazda trzyma okazjonalny tort, który otrzymała jako prezent w czasie show.

GRATULUJEMY! To już 6. miesiąc! Nasza pytaniowa rodzinka się powiększa! – brzmiał podpis pod zdjęciem ciężarnej Idy Nowakowskiej na Instagramie

Przyszłej mamie serdecznie gratulujemy i życzymy spokojnego oczekiwania na powitanie na świecie swojego pierwszego maleństwa!

Zobacz też:

Miała 36 lat, gdy osierociła czwórkę dzieci. Tragiczna historia Emily Mitchell, która miała po raz piąty zostać mamą

Pierwsze objawy ciąży: kiedy się pojawiają? Jakie są wczesne oznaki ciąży?

Modelka Amanda Booth wychowuje synka z zespołem Downa. Historia jej rodziny wzrusza do łez!