Monika Mrozowska urodziła synka! Znana aktorka skrupulatnie dzieliła się z fanami kolejnymi etapami swojej czwartej ciąży. Niedawno zdradziła, że spodziewa się synka Lucjana. Dziś razem z nią możemy cieszyć się radosną nowiną. We wtorek 19 stycznia dumny tata podzielił się z fanami informacją o narodzinach dziecka!

Ciąża to wyjątkowy czas – choć pełen poświęceń pozbawionych dobrych smaków. Pandemia koronawirusa wydaje się więc być w tym wypadku wyjątkowo trudnym czasem. Jak udało się pokonać tę przeszkodę Monice Mrozowskiej?  Jak sama przyznaje podczas rozmowy z portalem „Party”:

Szybciej niż zarażenie koronawirusem groziło mi sfiksowanie w czterech ścianach własnego domu. Musiałam zachować zdrowy rozsądek, a przy tym starać się żyć możliwie normalnie. Na każdej wizycie pan doktor uspakajał mnie, że wyniki mogą wyjść raz lepsze, raz gorsze, podobnie jak obraz USG, ale muszę pracować nad tym, żeby bez względu na wszystko zachować spokój. A to bywało trudne. Pomagała mi świadomość, że jestem pod doskonałą opieką.

Monika Mrozowska – szczęśliwa mama czwórki dzieci

Aktorka jest szczęśliwą matką (już) czwórki dzieci. Od zawsze marzyła o założeniu dużej rodziny i, jak widać, skrzętnie dąży do spełnienia swoich pragnień. Fani byli zachwyceni, gdy opublikowała informacje o swoim czwartym potomku. Niedawno gwiazda poznała płeć kolejnego dziecka, dziś dumny tata wita na świecie synka – Lucjana.

Hello World !! Nazywam się LUCJAN ale i tak pewnie wszyscy będą na mnie mówić Lucek. No to teraz zaczynamy zamieszanie i pewnie zmienię czyjeś życie o 180 stopni. Pewnie tak. Czuję wdzięczność i mega spokój. Cytując słowa: "Znam wreszcie lepszą wersję siebie, Niech serce mnie niesie, A ty w nie wlej się...". Monika Mrozowska, jesteś częścią tego kosmicznego zamieszania. Dziękuję za wytrwałość, siłę i wszystko co najlepsze - napisał na Instagramie partner aktorki.

Dowiedz się, co oznacza Twoje imię lub Twojego dziecka w numerologii?

Pod uroczym, czarno – białym zdjęciem nowo narodzonego Lucka posypało się mnóstwo komentarzy. Fani byli zachwyceni informacją o szczęśliwym przebiegu porodu swojej ulubienicy.

Gratulacje dla was. Może będzie 5, jak w rodzinie zastępczej, czego życzę. Pozdrawiam serdecznie

Wczoraj jeszcze Pani Monika dodała nowy post z domku, a dziś już jest po wszystkim. Gratulacje. Kochany dzidziuś – pisali pod postem.

Cóż więc i nam pozostało? Oczywiście złożyć gratulacje świeżo upieczonej mamie i życzyć wielu nieprzespanych nocy – na szczęście!

Zobacz też: 

Ulubiona dieta księżnej Kate Middleton. Dzięki niej zniacznie schudła przed ślubem

Danuta Stenka o dojrzałych kobietach. Jej słowa są cierpkie, ale prawdziwe

Pięcioraczki przyszły na świat w Poznaniu. Jak czuje się mama i dzieci?