Keira Knightley to jedna z aktorek, o której mówi się komentując jej sukcesy, a nie to, co dzieje się poza kamerą. Gwiazda od wielu lat potrafi znaleźć balans pomiędzy pracą zawodową, a codziennym życiem. Od 8 lat Keira jest żoną wokalisty, Jamesa Rightona. Para doczekała się dwóch córek: Edie i Delilah. Aktorka przyznała kiedyś, że macierzyństwo to dla niej ciężki orzech do zgryzienia. Mimo to, doskonale wychodzi jej łączenie kariery aktorskiej z życiem poza planem filmowym. Rzadko dzieli się publicznie swoim życiem prywatnym, ale w jednym z ostatnich wywiadów dla „Pani” zrobiła wyjątek.

Zobacz też:

Czym pachnie Keira Knightley i inne znane kobiety świata?

Czego pragną kobiety? Bożena Szwarc pyta, czy nadal marzymy o księciu z bajki?

Keira Knightley nie zagra już rozbieranych scen. Skąd ta decyzja?

 

Jak wychować dziewczynkę? Keira Knightley ma na to sposób!

Aktorka przyznała, że sama wychowała się w nietypowej rodzinie. Rodzice byli zapracowani, ale dzięki temu stworzyli czysto partnerski związek, co przenieśli również na wychowanie małej Keiry. Oprócz tego wyznania, gwiazda podjęła w magazynie „Pani” bardzo ważny temat. Zauważa, że współczesne kobiety zwykle ocenia się poprzez pryzmat wyglądu. Nawiązała do początków swojej kariery aktorskiej, gdy wymagano od niej tylko „ładnego wyglądu”.

Zobacz także:

Keira nie chce narażać swoich córek na to, aby były przekonane, że jedyne, co liczy się w życiu, to ich wygląd.

- Ja staram się powstrzymywać od powtarzania córkom, jakie są piękne, choć bywa trudno. Albo że świetnie w czymś wyglądają. Staram się kłaść nacisk na to, że są mądre i mają interesujące osobowości. Moja starsza córka ma prawie 6 lat i już to rozumie, druga niedawno skończyła rok, więc jeszcze mało ją interesuje, co mama do niej mówi - mówi aktorka.

Zgadzacie się ze słowami Keiry Knightley? Czy to dobry pomysł na wychowanie dziewczynki na mądrą, a nie tylko piękną, kobietę?

Zobacz też:

Najpiękniejszą rodzinę świata!

Miała talent, urodę i możliwości. Co stało się z gwiazdą filmu "Zapach kobiety"?

Gwiazdy plus size w Vogue Italia. To hołd złożony ciałopozytywności