Aleksandra Żebrowska otwarcie o problemach z nietrzymaniem moczu

Aleksandra Żebrowska nie boi się poruszać trudnych tematów i przełamywać społecznych tabu. Wielokrotnie na swoim profilu na Instagramie pokazywała, jak naprawdę wygląda życie normalnej kobiety i młodej mamy. Gwiazda otwarcie przyznaje, że nie jest ono tak kolorowe, jak mogłoby się to wydać. Media często idealizują wiele spraw, przez co kobiety boją się przyznać do problemów, z jakimi borykają się w czasie ciąży i zaraz po porodzie. Ola Żebrowska w żartobliwy sposób stara się obalić mit „idealnej mamy” i pokazać swoim obserwatorkom, że to co normalne, nie zawsze jest perfekcyjne.

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska bez tabu pokazuje bliznę po cesarskim cięciu: "Nieplanowane, ale da się polubić"

Ostatnio mama trójki chłopców – Franciszka, Henryka i Feliksa – podzieliła się z Polkami swoim problemem, który bardzo często dotyka wielu kobiet po urodzeniu dziecka. Aleksandra Żebrowska otworzyła się na temat nietrzymania moczu po ciąży. Jak zwykle zrobiła to w charakterystyczny dla siebie, zabawny sposób! Gwiazda zamieściła zdjęcie na Instagramie, na którym jest w trakcie skakania na skakance. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie humorystyczny podpis.

- Kto by pomyślał, że w skakaniu na skakance najtrudniejsze będzie trzymanie moczu – podpisała zdjęcie Aleksandra Żebrowska.

Zobacz też: Ola Żebrowska pokazała bardzo intymne zdjęcie na Instagramie i... jak zwykle rozbawiła fanów

Aleksandra Żebrowska obala mit „idealnej mamy” i łamie tematy tabu

Fani są zachwyceni postawą Aleksandry Żebrowskiej, która normalizuje macierzyństwo i pokazuje, że tak naprawdę ma ono swoje cienie i związane z nim kłopoty. Problem z nietrzymaniem moczu jest stosunkowo częstym zmartwieniem, które dotyka wiele kobiet po urodzeniu dziecka. Jest to coś wstydliwego, o czym młode mamy wolą nie opowiadać głośno. Teraz żona Michała Żebrowskiego pokazała, że jest to całkowicie naturalne i można o tym mówić bez wstydu.

Co więcej, młoda mama została poparta przez inne gwiazdy – Paulinę Krupińską oraz Hannę Zborowską. Obydwie panie w równie żartobliwy sposób skomentowały fotografię Aleksandry Żebrowskiej i tym samym potwierdziły, że nietrzymanie moczu to coś, czego nie powinnyśmy się wstydzić, bo jest to całkowicie normalna sprawa!

- Na trampolinach jest to samo.

- Ja tak miałam na kangoo jumpach i jak kichałam – skomentowały post Oli Żebrowskiej Paulina Krupińska i Hanna Zborowska

Zobacz też: Mamy karmią piersią: piękne zdjęcia Meliny Nastazii przełamują tabu

Aleksandra Żebrowska zawsze wie, jak dodać kobietom otuchy w wielu wstydliwych, ale jak najbardziej normalnych sprawach. Wykorzystywanie swojej rozpoznawalności oraz zasięgów w sposób wspierający i jednocześnie powodujący uśmiech na naszych twarzach zasługuje na podziw i oklaski!

Zobacz też:

Aleksandra Żebrowska o trudnych relacjach z rodziną w czasie pandemii

Ola Żebrowska znowu rozbiła instagramowy bank. Nie możemy się powstrzymać od śmiechu!

Demi Lovato pokazuje rozstępy: "Tak wygląda powrót do zdrowia po zaburzeniach odżywiania”