Horoskop na marzec 2022

Marzec to ważny miesiąc dla każdego znaku zodiaku. W tym miesiącu witamy wiosnę, robimy porządki na każdej płaszczyźnie naszego życia. W horoskopie to również widać. Szykuje się czas totalnego oczyszczeni. Rozpocznie się ono 2 marca, nie bez powodu od Środy Popielcowej. Marzec to także szczególny czas dla związków. Wiele z nich nie przetrwa próby czasu. To nic złego, bo często po rozstaniach zaczyna się nowy etap w życiu. Wykorzystaj to i nie patrz w przeszłość. Trzeba wypatrywać nowych ciekawych znajomości, szans i propozycji. Bądź na nie gotowa i wykorzystaj je.

Poniżej znajdziecie horoskop na marzec 2022 dla każdego znaku zodiaku.

Horoskop na marzec 2022: Baran 21.03 - 20.04

Marzec będzie sprzyjał życiu miłosnemu Baranów, którzy będą szukać miłości wśród Wag lub Bliźniąt zafascynowanych tym znakiem zodiaku. W tematyce zdrowia zaleca się Baranom nie przesadzać z aktywnością fizyczną, bo nie trudno o kontuzje. Dbaj o formę, ale nie forsuj się. 

Marzec to miesiąc, w którym Barany powinny znaleźć balans pomiędzy życiem prywatnym a pracą. Poświęć wolny czas dla bliskich i rodziny, a nie na dodatkowe zlecenia.

Horoskop na marzec 2022: Byk 21.04 - 20.05

Byki w marcu nie mogą liczyć na szalone romanse, rodem z komedii romantycznych. Ale kto powiedział, że stabilne życie uczuciowe nie jest dobre? To dobry miesiąc dla singli, którzy już wkrótce przekonają się, że nie są tak samotni jak myśleli. Wystarczy rozejrzeć się wokół i dostrzec, że miłość to nie tylko książę na białym koniu, który zjawia się pod naszym oknem.

To również dobry czas dla Byków jeśli chodzi o zdrowie. Miesiąc będzie upływał pod znakiem dobrego samopoczucia i pogody ducha. Tak trzymaj. 

Nie musisz zawsze stać w pierwszym rzędzie i udowadniać wszystkim, że jesteś pracownikiem roku.  Twój szef doskonale widzi Twoje zaangażowanie i efekty pracy.

Zobacz także:

Horoskop na marzec 2022: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Bliźnięta w marcu zdecydowanie poczują wiosnę w sercu. Dla singli koniec miesiąca zwiastuje miłość. Pary w stałych związkach może dopaść monotonia. Lepiej nie szukaj wrażeń poza związkiem, bo możesz zaprzepaścić to, co do tej pory zbudowałaś. Odpowiedz sobie na pytanie - czy warto?

W temacie zdrowia skup się na swojej głowie. Może nadszedł w końcu czas na przepracowanie niektórych spraw, które powodują u ciebie niepotrzebne lęki. 

W marcu gwiazdy sprzyjają twoim finansom. Wszystko możliwe, że w końcu skończą się twoje dotychczasowe problemy.

Posłuchaj naszego podcastu z wróżką Merkurją:

Horoskop na marzec 2022: Rak 22.06 - 22.07

Raki mają nad sobą dobrą gwiazdę jeśli chodzi o sprawy miłosne. Osoby w stałych związkach będą cieszyć się sielanką i wspólnie odkrywać siebie na nowo. Single na swojej drodze spotkają kogoś, kto wywróci ich życie do góry nogami. Jednak zachowaj czujność i nie ulegaj emocjom.

Niestety w temacie zdrowia nie mamy dobrych wiadomości. Stres, który ci towarzyszy sprzyja infekcjom. Jeśli nie zadbasz o swój spokój psychiczny, to będzie się to za tobą ciągnąć. W życiu zawodowym może dopaść cię wypalenie zawodowe. Jeśli odczuwasz ciągłe zmęczenie, a praca nie przynosi ci satysfakcji, zastanów się czy nie nadszedł w końcu czas na zmiany.

Horoskop na marzec 2022: Lew 23.07 - 23.08

Jak zawsze bojowe Lwy z początkiem wiosny będą gotowe na każde wyzwanie. Czeka cię poważna rozmowa w związku, ale jeżeli podejdziesz do tego z powagą, to jej owoce mogą cię bardzo pozytywnie zaskoczyć. 

Marzec to idealny czas na zmianę nawyków. Zrób plan aktywności i zacznij działać. Nie musisz od razu rzucać się na głęboką wodę, metoda małych kroczków jest najlepsza.

W pracy przygotuj się na poważną rozmowę z szefem. Oczekuj jej w połowie miesiąca i przygotuj się solidnie do niej. Zastanów się, czy bojowa postawa to dobra droga. Może czasami warto przyjąć inną taktykę?

Horoskop na marzec 2022: Panna 24.08 - 23.09

Panny powinny puścić wodze fantazji i przestać kalkulować. Idzie wiosna, czas na szaleństwo również w miłości. Już najwyższa pora obudzić się z zimowej stagnacji, miłość nie lubi nudy. Nie pozwól, żeby twoim życiem zawładnął strach. To może paraliżować wszelkie twoje plany i zapędy na każde płaszczyźnie życia.

Zadbaj o swój wypoczynek, zaszalej w SPA. Może warto pomyśleć nad wiosenną metamorfozą? Z pewnością taka zmiana dobrze ci zrobi!

Posłuchaj naszego podcastu z wróżką Merkurją:

Horoskop na marzec 2022: Waga 24.09 - 23.10

Nad znakiem Wagi zaświeci wiosenne słońce. Od razu doda ci to pozytywnej energii do działania. W długich związkach nie bój się dać tak zwanej drugiej szansy. Single chętnie wzbogacą swoje życie towarzyskie i otworzą się na nowe znajomości. Kto wie co z nich wyniknie?

To również dobry czas w twoim życiu zawodowym. Przekonasz się, że twoja praca ma jednak pozytywne aspekty, których wcześniej nie doceniałaś. Nie wolno ci lekceważyć swojego zdrowia. Słuchaj organizmu. On doskonale podpowiada na co zwrócić uwagę. Nie zagłuszaj głosów, które ci daje. 

Horoskop na marzec 2022: Skorpion 24.10 - 22.11

Skorpiony w marcu powinny otworzyć się na nowe relacje. Nie rozdrapuj ran i nie trać czasu dla kogoś, kto nie jest tego wart. Szczególnie znajomość z Rybami może zaowocować trwałą relacją.

Zadbaj o swoje zdrowie. Skup się szczególnie na swoim układzie krążenia. Już najwyższy czas wstać z kanapy i zacząć się ruszać. Twoje serce podziękuje ci za to.

Horoskop na marzec 2022: Strzelec 23.11 - 21.12

Samotne Strzelce w marcu mogą liczyć na opiekuńczy wpływ Wenus. Twoja zła passa w końcu się odwróci. Strzelce w stałych związkach powinny zastanowić się, czy przypadkiem tylko nie wymagają zamiast dać z siebie więcej.

To idealny czas na zadbanie o swoje zdrowie. Wiosenna aura będzie ci sprzyjać w rozpoczęciu aktywności, o których tylko w kółko mówiłaś. Niestety kończyło się to na mówieniu. Wygrało lenistwo, a ty jak nic nie robiłaś w tym temacie to nie robiłaś.

Czeka cię nie najlepszy czas w pracy. Ale pokonasz to i wyjdziesz z tego zwycięsko.

Zobacz także:

Horoskop na marzec 2022: Koziorożec 22.12 - 20.01

Koziorożce w marcu przekonają się, że miłość to nie tylko romantyczne chwile, ale ciężka praca i to nad samym sobą. Jeśli to zrobisz, szybko zauważysz efekty w związku, a twój partner ci to wynagrodzi.

Gwiazdy sprzyjają twojemu zdrowiu. Czeka cię doskonałe samopoczucie, ale niech to nie uśpi twojej czujności. Nie bagatelizuj przesilenia wiosennego.

Jeśli w ostatnim czasie przebywałaś na urlopie, to po powrocie do pracy zobaczysz efekty. Będziesz wypoczęta i zrelaksowana, co przełoży się na twoje podejście do pracy i efektywność.

Horoskop na marzec 2022: Wodnik 21.01 - 19.02

Wodniki muszą wziąć sprawy w swoje ręce jeśli chodzi o miłość. Przestań użalać się nad sobą i otwórz się na nowe znajomości. To z pewnością zaowocuje. Osoby w długich związkach czeka czas stabilizacji. Doceń to.

Pod koniec miesiąca czeka Cię wiele wyzwań w życiu zawodowym, którym będziesz musiała sprostać. To cię umocni i zapewni rozwój.

To również dobry czas dla rozpoczęcia aktywności. Zakup potrzebne rzeczy i działaj.

Horoskop na marzec 2022: Ryby 20.02 - 20.03

Ryby w marcu obchodzą swoje urodziny. Ciesz się tym szczególnym czasem w gronie bliskich ci osób. Nie pozwól, żeby ktokolwiek zakłócił twój spokój.

Nie trać czujności jeśli chodzi o twoje zdrowie, zwłaszcza w tematach żołądkowych. Bądź czujna i unikaj kulinarnych eksperymentów.

Weź się do pracy i nie licz, że kasa spadnie Ci z nieba. Jak mówi stare sprawdzone przysłowie: "Bez pracy nie ma kołaczy".

To Cię może zainteresować: