Piąty odcinek naszego podcastu w związku ze zbliżającymi się Walentynkami jest poświęcony miłości. Nikt tak dobrze nie potrafi wyjaśnić zależności między astrologią a dopasowaniem par, jak nasz gość specjalny astrolog Merkurja. 

[Podcast] Bardzo Kobiecy odc. 5: Czy horoskop zdradzi prawdę o naszym związku? Wyjaśnia astrolog Merkurja

Gospodyni podcastu redaktor prowadząca kobieta.pl do rozmowy zaprosiła ekspertkę astrolog Merkurję (Anna Grzywaczewska-Ciuciura), a także Xymenę Borowiecką i Małgorzatę Malinowską z serwisu kobieta.pl. Tematem przewodnim była miłość w kontekście horoskopów. Podczas rozmowy padły kluczowe pytania: Czy powinniśmy na podstawie horoskopów sprawdzać nasze dopasowanie w związku? Jak bardzo polegać na horoskopach miłosnych, a raczej fachowo ujmując kosmogramach wykreślonych?

Nasza ekspertka dała na te pytania jednoznaczną odpowiedź:

Jeśli chodzi o horoskopy miłosne, to pozycja Marsa i Wenus znaczy dużo więcej niż sam znak zodiaku. Sam znak zodiaku dobrze działa jeśli chodzi o przyjaciół, o współpracę, o dobre relacje na co dzień. Natomiast, czy z tego jest gorąca miłość, czy z tego będzie namiętność, to trzeba zerknąć na pozycje Marsa i Wenus w horoskopie kobiety i mężczyzny.

Astrolog Merkurja jak nikt inny potrafi pięknie mówić o trygonie księżyców, wymianie ascendentów i chemii miłosnej wynikającej z układu planet.

Miłość musi mieć dwubiegunowość. Musi mieć polaryzację. I tutaj sprawdzają się opozycje. (...) Jeżeli mamy opozycyjność w horoskopie, to już wiadomo, że będzie iskrzyć, że ta osoba nie pozostanie nam obojętna - tłumaczy nam Merkurja.

Z rozmowy dowiecie się również, czy jest jakiś kamień lub gadżet, który przyciągnie do nas miłość. I jaki kolor powinnyśmy mieć w sypialni, żeby podkręcić namiętność. Tutaj zdradzamy, że wcale nie chodzi o kolor czerwony...

Nie przegapcie również ważnego okresu od Walentynek do 3 marca, bo będzie to kluczowy czas dla Waszego związku. Dlaczego? Odpowiedź na to pytanie daje nam astrolog Merkurja.

Zapraszamy do słuchania!

Zobacz także:

Nasz [Podcast] Bardzo Kobiecy dostępny jest również w serwisie YouTube i na Spotify.

POPRZEDNI ODCINEK: