Gdy kalendarze pokażą 22.02.2022, a zegarki 22:22 ma nastąpić magiczny moment, na który ludzkość czekała od setek lat. Podobno uwolni się wielka energia. Nie wiadomo jednak, czy pozytywna, czy negatywna... Oto przepowiednia Baby Wangi.

Przepowiednia Baby Wangi na 22.02.2022 o 22:22

Przepowiednie Baby Wangi (niestety) co jakiś czas się sprawdzają. Niewidoma mistyczka, znachorka i jasnowidzka z Bułgarii, która zmarła w 1996 roku przewidziała m.in. przejęcie władzy przez Hitlera, katastrofę w Czarnobylu, a nawet atak terrorystyczny na World Trade Center. 

Nic więc dziwnego, że na 22.02.2022 o godzinie 22:22 czekają z niecierpliwością osoby wierzące w numerologię. Ciąg dwójek podobno zwiastuje nieszczęście... O czym mowa i co sugeruje nam historia przepowiedni Baby Wangi?

W Stanach Zjednoczonych 22 lutego 2022 roku ma nastąpić powrót Plutona. W ujęciu astrologicznym powrót Plutona następuje, gdy ciało niebieskie powraca do tej samej pozycji na wykresie urodzeniowym, w której znajdowała się na początku wykresu. Zdarza się to mniej więcej co 248 lat. Powrót Plutona we Francji oznaczał śmierć Napoleona, w ZSRR - Stalina. Niektórzy twierdzą nawet, że powrót Plutona w Wielkiej Brytanii zwiastuje jej upadek na arenie międzynarodowej.

Według zmarłej przed 26 laty mistyczki Baby Wangi 22 lutego 2022 roku ma dojść do niebywałych wydarzeń. Mamy się spodziewać aneksji państw słowiańskich przez Rosję. Co ciekawe, jej przeczucia potwierdza również Siergiej Kostornoj, inny bułgarski jasnowidz. Jego zdaniem zbieg wielu dwójek może być niebezpieczny.  

Putin stanie się „władcą świata” i doprowadzi do ponownego zjednoczenia niektórych państw z Federacją Rosyjską. Umocni też relacje z Chinami – rzekła Baba Wanga dawno temu.

Czy tak się stanie? Tego nie wiadomo.

Pewne jest jednak to, co aktualnie dzieje się na Ukrainie. Co więcej, Baba Wanga przewidziała też na nadchodzący rok katastrofę klimatyczną.

Zobacz także:

Mistyczka z Bułgarii mówiła o anomaliach pogodowych i temperaturach sięgających nawet 50 stopni Celsjusza, co ponad dwie dekady od jej śmierci potwierdzają naukowcy. Według synoptyków rok 2022 upłynie pod znakiem upałów i susz. Ziemię nawiedzi też kolejne tsunami. Fale mają uderzyć w kraje azjatyckie oraz Australię. 

Przerażające.

A wy, wierzycie w przepowiednie?