Razem ze zmianą pory roku przypływa do nas fala energii. Co to oznacza w praktyce i jak wpłynie to nasze życia? Przeczytajcie horoskop na kwiecień 2022.

Horoskop na kwiecień 2022: Baran 21.03 - 20.04

Miłość i seks: Barany mogą spodziewać się wybuchu pozytywnych wibracji i to niezależnie od tego, czy są w związku, czy prowadzą życie wolnych strzelców. Związki Baranów będą rozkwitać, a single mogą spodziewać się nowych obiektów uczuć na horyzoncie. Miłość to sfera, w której Barany dobrze dogadują się ze Strzelcami... Może więc w kwietniu uda się kogoś... ustrzelić?

Praca i kariera: Dzięki ambicji i wewnętrznej sile barany stawią czoła problemowi, który z pozoru wyda się niemożliwy do rozwiązana. Liczyć się będzie praca zespołowa, a więc dumę trzeba będzie na chwilę schować do kieszeni... 

Horoskop na kwiecień 2022: Byk 21.04 - 21.05

Miłość i seks: Kwiecień to miesiąc, w którym Byki wreszcie napotkają szansę, by wyjść ze swojej bezpiecznej strefy i zaszaleć. Zakochane zapomną o całym świecie i dadzą się porwać wiosennej potrzebie wyrażenia emocji, także w łóżku. Single spod tego znaku odważnie ruszą przed siebie. Powinny jednak uważać z deklaracjami... Obietnice składane w ciemno mogą zwiastować kłopoty.

Praca i kariera: Wszystkie Byki zaangażowane w nowe przedsięwzięcia prosi się o rozwagę i nieuleganie presji otoczenia. Jeden niewłaściwy krok i ktoś nieżyczliwy może zablokować wam możliwość dotarcia do upragnionego celu. Na szczęście, strach przed tym, co nowe i przypuszczalnie rentowne będzie mobilizujący! 

Horoskop na kwiecień 2022: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość i seks: Zakochane Bliźnięta niejednokrotnie będą musiały udowodnić swoją wierność i uczciwość. Wszystko przez to, że ktoś, komu nadepnęły na odcisk będzie chciał namieszać... Wsparcie i dobre słowo to coś, co Bliźnięta szukające miłości odnajdą w osobie, która dotychczas była tylko w sferze marzeń. Uda im się ugrać coś więcej? Być może...

Praca i kariera: Bliźnięta czeka spory wysiłek, by wreszcie zabłysnąć na tle grupy. Ale wszystko jest po coś - po dłuższym okresie wytężonej pracy, nadejdzie chwila wytchnienia i możliwość wpięcia się wyżej niż mogłoby się wydawać.

Zobacz także:

Horoskop na kwiecień 2022: Rak 22.06 - 22.07

Miłość i seks: Energia będzie wręcz rozpierać Raki - ale tylko te bez drugiej połówki! Z dnia na dzień życie uczuciowe Raków-singli będzie stawało się coraz bardziej intensywne, ale na przełom przyjdzie im trochę poczekać... U Raków w związkach bez fajerwerków, ale i bez kłótni. 

Praca i kariera: Zmęczenie pracą da się Rakom we znaki. Wzmożony wysiłek będzie wiązał się z ryzykiem, więc w sytuacji przytłoczenia najlepiej będzie odpuścić lub wyciągnąć dłoń po pomoc. Nie masz już urlopu do wykorzystania? Weź na żądanie! Przekonasz się, że nawet jeden dzień odpoczynku zmienia wszystko.

Horoskop na kwiecień 2022: Lew 23.07 - 23.08

Miłość i seks: Samotne Lwy z pewnością poznają kogoś nowego, ale niekoniecznie będzie to ich druga połówka... Mogą za to liczyć na gorące, pełne pasji zbliżenia. W stałych relacjach cisza przed burzą. Może miłością uda się jeszcze rozgromić ciemne chmury?

Praca i kariera: W tym miesiącu Lwy będą musiały popracować nad sobą i swoimi emocjami. Nie każdy angażuje się w pracę tak mocno jak one i jest ryzyko, że ktoś będzie chciał oddelegować im swoje zadania. Nie dajcie sobie w kaszę dmuchać i stanowczo odmawiajcie, gdy nadejdą problemy z asertywnością.

Horoskop na kwiecień 2022: Panna 24.08 - 22.09

Miłość i seks: Rozważna i romatyczna - taka powinna być w tym miesiącu samotna Panna. To idealny czas na pierwszą randkę, więc jeśli tylko pojawi się kuszące zaproszenie, skorzystaj z niego! Bądź jednak zachowawcza i nie idź od razu na całość! W związkach Panien chwilami może się zrobić naprawdę gorąco... Nie tylko w pozytywnym tego słowa znaczeniu...

Praca i kariera: W pośpiechu i na fali pozytywnych wydarzeń nie zapomnij o odpoczynku. Odrobina relaksu jeszcze nikomu nie zaszkodziła, a na szalone świętowanie przyjedzie jeszcze czas! Zanim otworzysz szampana pomyśl, czy to na pewno dobry pomysł, by pić alkohol w towarzystwie pewnych osób...

Horoskop na kwiecień 2022: Waga 23.09 - 23.10

Miłość i seks: Wago, która wchodzisz na miłosną ścieżkę - zaufaj swojej intuicji i nie daj się zwodzić! Szantaż emocjonalny nie oznacza nic dobrego, dlatego postaw mu się, zanim będzie za późno. U Wag w stałych związkach względny spokój, stabilizacja i satysfakcja, także w sypialni.

Praca i kariera: Zachowaj zdrowy balans pomiędzy pracą a życiem prywatnym, zanim będzie za późno! Planuj dni i na bieżąco ustalaj priorytety, a nikt nie wejdzie ci na głowę.

Horoskop na kwiecień 2022: Skorpion 24.10 - 22.11

Miłość i seks: U Skorpionów w stałych związkach na nowo odżyje dawne uczucie. Może to wiosna, a może dawno skrywane potrzeby, które ponad wszystko będzie trzeba zaspokoić? Samotne Skropiony powinny zachować zdrowy rozsądek i dystans. Nie wszystko złoto, co się świeci.

Praca i kariera: Praca, praca i jeszcze raz praca - tak upłynie Skorpionom kwiecień. W maju będą zbierać jej owoce...

Horoskop na kwiecień 2022: Strzelec 23.11 - 21.12

Miłość i seks: Gwiazdy sprzyjają Strzelcom-singlom gotowym zacząć poważny związek, a więc nie ma na co czekać! U Strzelców w stałych związkach - ciepło, cieplej i jeszcze cieplej! Nie ma mowy o nudzie w sypialni, zaufaj partnerowi, a przekonasz się, że było warto.

Praca i kariera: W pracy możesz śmiało otworzyć się na to, co dotychczas było poza twoim zasięgiem. Nie daj sobie wmówić, że inni zrobią coś lepiej. Trzymaj się swojego zdania, a w przyszłości przekonasz się, że uleganie presji źle się kończy... dla innych.

Horoskop na kwiecień 2022: Koziorożec 22.12 - 20.01

Miłość i seks: Intensywne życie towarzyskie nie sprawiło, że w życiu samotnych Koziorożców pojawił się potencjalny obiekt westchnień? Może warto zatem poszukać gdzie indziej... Całkiem blisko i to bez wychodzenia na miasto... U Koziorożców w związkach zawieje nudą. Przerwać ją może tylko fantazja, może więc warto wykazać się inicjatywą w stosunku do partnera?

Praca i kariera: U Koziorożców dobry czas w twoim życiu zawodowym. Pozytywne aspekty pracy wyjdą na pierwszy plan i pozwolą na nowo cieszyć się z tego, co masz, a o czym inni mogą tylko pomarzyć...

Horoskop na kwiecień 2022: Wodnik 21.01 - 20.02

Miłość i seks: Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią, że samotne Wodniki czeka czas łowów. To jak się zakończą zależy tylko od nich samych... U Wodników w stałych związkach przejściowe kłopoty, które dzięki rozmowie i wzajemnemu zrozumieniu szybko odejdą w zapomnienie. 

Praca i kariera: Wodniku, zanim rzucić pracę, zadbaj o swoje finanse! Nie przegap okazji na to, by z kryzysowej sytuacji wyjść z tarczą, a nie na tarczy.

Horoskop na kwiecień 2022: Ryby 21.02 - 20.03

Miłość i seks: W życiu Ryb-singli bez zmian. Na nowy obiekt uczuć przyjdzie poczekać do lata. Związki Ryb zostaną wystawione na próbę. Z trudnej sytuacji da się jednak wyjść zwycięsko - nieuleganie pokusom i zaufanie to klucz do sukcesu.

Praca i kariera: W połowie miesiąca nastąpi zwrot akcji w sferze zawodowej. Podejmowanie pochopnych decyzji to bardzo zły pomysł, dlatego warto sięgnąć po radę i zgłosić się do kogoś z większym doświadczeniem.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: