Horoskop numerologiczny 2022: wibracja

Horoskop numerologiczny 2022 uzależniony jest od numerologicznej wibracji szóstki - to właśnie ona wychodzi nam zsumowaniu wszystkich cyfr (2+0+2+2=6).

6 w numerologii oznacza serce, miłość i wzajemną opiekę. Pod jej wpływem stajemy się bardziej empatyczni i chętni do pomocy, także w sferze związków i romantycznych relacji. W 2022 roku będzie oznaczała otwarcie serca na innych - zwiększy się nasze poczucie chęci wparcia i empatyzowania, zwłaszcza z bliskimi. 

Horoskop numerologiczny 2022: jak obliczyć?

Aby dowiedzieć się, jaka jest swoja liczba zsumuj wszystkie cyfry z daty urodzenia: 

Przykładowo, osoba urodzona 22 kwietnia 1995 jest numerologiczną piątką, ponieważ: 2+2+0+4+1+9+9+5 = 32, a 3+2 = 5.

Jeśli po zsumowaniu daty uzyskasz wynik: 11, 22, 33, 44 - nie wykonuj kolejnego działania. Przyświeca ci bowiem liczba szczególna - liczba mistrzowska. Resztę liczb sumuje się do końca, aby uzyskać pojedynczą cyfrę.

Horoskop numerologiczny 2022 dla 1

ROZWÓJ

Rok 2022 to dla ciebie idealny moment, by stworzyć lub zacząć coś nowego. Możesz śmiało otworzyć się na to, co dotychczas było poza twoim zasięgiem. Będzie sprzyjał ci upływ czasu - poczujesz, że wszystko idzie zgodnie z planem. Przeszkody zaczniesz traktować jak wyzwania. Bardzo możliwe, że w związku z rozwojem, twoje życie diametralnie się zmieni. Nie walcz z tym. Idź śmiało ścieżką samorealizacji i przyjmuj z radością to, co oferuje ci los.

Zobacz także:

Jeśli życiowe dylematy będą determinowały pogorszenie się twojego stanu psychicznego, podejmij decyzję rozumem, odrzucając emocje. Nie marnuj swojej energii. Pamiętaj, że nowe, czyste idee są twoimi drogowskazami. 

Numerologia 2022 dla 1 - rady:

 • Przed tobą wzrost motywacji - nie zmarnuj jej, a 2022 rok będziesz mogła zaliczyć do udanych.
 • Wyjdź ze strefy komfortu - przekonasz się, że to naprawdę się opłaca.

Horoskop numerologiczny 2022 dla 2

BLISKOŚĆ

Spotkania, rozmowy, współdzielenie. To właśnie czeka cię w nadchodzącym roku. W 2022 skup się na relacjach. Pielęgnowanie związków międzyludzkich zaprocentuje. Skup się na odczuwaniu i współodczuwaniu, nie tylko w sferze miłosnej. Postaw na moc współpracy i nie bój się prosić o pomoc, a to właśnie relacje okażą się tym, czego potrzebujesz do osiągnięcia szczęścia i satysfakcji. 

Czas nie będzie twoim sprzymierzeńcem, dlatego nie czekaj zbyt długo z podjęciem działań. To będzie wyzwanie, ale jeśli nie będziesz zwlekać, otrzymasz to, czego od dawna pragniesz. Przed tobą moment, w którym zupełnie inaczej spojrzysz na swoje życie - nie przegap go, bo wiele od niego zależy.

Numerologia 2022 dla 2 - rady:

 • Celebruj chwile - daj się ponieść, a otrzymasz więcej oczekujesz.
 • Unikaj konfliktów - uruchom w sobie pokłady cierpliwości, zwłaszcza jeśli twoja złość skupiona jest wokół tego, na co nie masz żadnego wpływu.

Horoskop numerologiczny 2022 dla 3

KREATYWNOŚĆ

Praca twórcza - nie tylko ta w sferze zawodowej. Fascynacja tym, co dotychczas pozostawało poza twoim zasięgiem. Działanie, które przekujesz w sukces. Taki będzie twój 2022 rok. Wreszcie zrozumiesz, dlaczego nie warto swoich marzeń odkładać na później.

Nowe, ekscytujące wyzwania są o krok od ciebie. Kreuj nowe idee, modyfikuj je i poszukuj dróg, które sprawią, że wreszcie rozwiniesz skrzydła. Nie odmawiaj sobie przyjemności - jeśli je odrzucisz, niedosyt będzie towarzyszyć ci przez wiele, długich miesięcy. 

Numerologia 2022 dla 3 - rady:

 • Nie gaś w sobie entuzjazmu, bo możesz zgasić także zapał.
 • Daj sobie czas - nie wszystko, czego pragniesz spełni się w mgnieniu oka.

Horoskop numerologiczny 2022 dla 4

SAMODYSCYPLINA

Przed tobą rok pod znakiem pracy. Samodyscyplina będzie tym, bez czego nie będziesz w stanie zrealizować celów. Nie trać czasu na zbędne analizowanie, poświęć uwagę zadaniom, a z pewnością nie pożałujesz. Wytrwała praca zaprocentuje. Pamiętaj jednak, że za sukcesem stoją nie tylko czyny, ale i wiara w siebie. Tej doda ci ktoś, kogo dziś nie traktujesz poważnie...

Siła i cierpliwość sprawią, że to, co do niedawna było dla ciebie trudne do zdobycia, będzie na wyciągnięcie ręki. Nie daj sobie tego odebrać.

Numerologia 2022 dla 4 - rady:

 • W sytuacjach stresowych nie daj wyprowadzić się z równowagi - twój przeciwnik tylko na to czeka.
 • Nie wycofuj się w kluczowym momencie - będziesz tego żałować.

Horoskop numerologiczny 2022 dla 5

WOLNOŚĆ

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w 2022 roku zacząć wszystko od początku. Wolność i otwartość na nowe okaże się tym, czego brakowało w twoim życiu. Twoja rutyna zmieni się, ale to nie wydarzy się nagle - zmiany przebiegną w harmonii i określonym porządku. 

Przed tobą fala nowych znajomości - nieznajomym przyglądaj się bacznym okiem, bo wśród nich znajduje się osoba, która może znacznie wpłynąć na twoje życiowe plany. Planujesz podróż? Nie odkładaj jej w czasie, bo może okazać, że twoje plany legną w gruzach...

Numerologia 2022 dla 5 - rady:

 • Nie podążaj ślepo za innymi, jeśli się z nimi nie zgadzasz - wpadniesz w pułapkę, z której trudno będzie się wydostać.
 • Nie bój się wyjść poza schemat. Nikt tak nie robi? Odważ się i zapoczątkuj coś nowego.

Horoskop numerologiczny 2022 dla 6

HARMONIA

Korzystaj ze wszystkich okazji, które mogą poprawić jakość twojego życia. Rok 2022 to rok harmonii, a więc nie ma w nim miejsca na to, co ją zaburza. We wszystkim, co robisz, staraj się więc osiągnąć równowagę - zwłaszcza w sferze zawodowej.

W tym roku ważne staną się dla ciebie relacje z bliskimi. Osoba, którą uważasz za naprawdę ważną, będzie potrzebowała twojej pomocy - udziel jej, aby dowiedzieć się więcej o waszej relacji. Zyskasz więcej, niż ci się wydaje.

Numerologia 2022 dla 6 - rady:

 • Droga do sukcesu jest kręta - nie poddawaj się w połowie.
 • Otwórz się na przyjmowanie tego, co nowe i nieznane - nie pożałujesz.

Horoskop numerologiczny 2022 dla 7

SAMOŚWIADOMOŚĆ

W roku wreszcie zrozumiesz, czym jest autorefleksja. Nie broń się przed tym - dzięki niej rozwiniesz się w sferze duchowej. Pielęgnuj w sobie poczucie własnej wartości i kieruj się intuicją - to ona, lepiej niż rozum, podpowie ci, jakie kroki warto podjąć w zupełnie nowej dla ciebie sytuacji.

Postaw na zgłębianie nowej dziedziny, która dotychczas pozostawała dla ciebie wielką niewidomą. Rób to tak, jak czujesz, a nie tak, jak ktoś ci sugeruje. Bądź dla siebie przewodnikiem - bezmyślne słuchanie cudzych rad może zaważyć na twojej przyszłości.

Numerologia 2022 dla 7 - rady:

 • Szczerość jest ważniejsza niż pozorne poczucie szczęścia - nie zapominaj o tym.
 • Nie rozwijasz się, jeśli stoisz w miejscu. Nie odkładaj koniecznych zmian na później.

Horoskop numerologiczny 2022 dla 8

AMBICJA

Rozszerzanie wpływów i zdobywanie nowych doświadczeń - to właśnie czeka cię w 2022 roku. Nic dziwnego, w końcu wibracja ósemki to właśnie bogactwo. Przed tobą najlepszy czas na rozwijanie rozpoczętych już projektów lub tych, które wydawały ci się nie do zrealizowania. Swoje zdolności i spryt ulokuj mądrze - nie trać energii na coś, co inni łatwo mogą ci odebrać.

Ambicja i dążenie do sukcesu powinny przyświecać ci przez cały rok. Uważaj jednak na to, by swoimi decyzjami nie godzić w dobro bliskich ci osób. Jeśli postąpisz tak, by tylko tobie było dobrze, możesz tego gorzko pożałować.

Numerologia 2022 dla 8 - rady:

 • Zbieraj doświadczenia i przyjmuj je z pokorą - nie pożałujesz.
 • Trzymaj się planu - jeśli zboczysz z drogi, możesz zabłądzić.

Horoskop numerologiczny 2022 dla 9

ZMIANA

Wreszcie zakończy się to, stało na drodze do twojego szczęścia. Czeka cię pozytywne zakończenie, ale nie nastawiaj się na natychmiastowe zmiany na lepsze. Nadejdą w swoim czasie. Niektóre elementy życia już nigdy nie będą takie same - zaakceptuj to i przyjmij z pokorą. Inaczej nigdy nie usatysfakcjonuje cię to, co dostajesz od życia.

Realizuj się w sferach, które dotychczas traktowałaś jako miłą odskocznię - mogą ci zaoferować więcej, niż myślisz. Nie zamykaj się na innych - dopuść do siebie nowe osoby - to właśnie one mogą zdecydować o rozwiązaniu spraw, które spędzają ci sen z powiek.

Numerologia 2022 dla 9 - rady:

 • Nie odkładaj marzeń na później - mogą przepaść na zawsze.
 • Ciesz się z sukcesów innych - zawiść i zazdrość nie przyniosą nic dobrego.

Horoskop numerologiczny 2022 dla liczb mistrzowskich

DUCHOWOŚĆ

Rok 2022 to najlepszy moment, aby wreszcie zajrzeć do wnętrza siebie. Aby czerpać z mocy charakterystycznej dla liczb mistrzowskich, zmotywuj się do otworzenia nowego rozdziału życia. Za nieotwartymi drzwiami stoją okazje, którym nie możesz pozwolić, by trafiły do kogoś innego.

Gdy coś sobie obiecasz, nie potrafisz odpuścić. I tego właśnie się trzymaj.

Numerologia 2022 dla liczb mistrzowskich (11, 22, 33, 44) - rady:

 • Pielęgnuj w sobie wysokie poczucie własnej wartości - docenisz fakt jego posiadania.
 • Dziel się doświadczeniem i bezinteresownej udzielaj pomocy - to wróci.