O co chodzi w numerologii partnerskiej? 

Dopasowanie numerologiczne partnerów jest niezwykle ważne. Każdy człowiek pozostaje pod wpływem innej wibracji liczbowej, za sprawą różnych dat urodzenia. By poznać swoją liczbę urodzeniową, należy dodać do siebie kolejne cyfry z daty urodzenia, czyli na przykład dla kogoś urodzonego 24 października 1990 roku, cyfrą urodzenia będzie 8, bo 2+4+1+0+1+9+9+0 = 26, a 2+6 = 8. Wynik zawsze sprowadzamy do jednej cyfry, chyba że ktoś urodził się pod patronatem liczb mistrzowskich, czyli 11, 22, 33, 44. Liczby te niosą w sobie dużą moc i potężną wibrację, dlatego ich nie upraszczamy, a więc nie dodajemy do siebie.

Każda cyfra niesie dla osób, znajdujących się pod jej patronatem pewne cechy charakteru, wady i zalety. Niektóre cyfry lepiej więc pasują do siebie niż inne. Znając numer swój i partnera, będzie można określić czy w związku pojawią się zgrzyty, czy też będzie on prawdziwą sielanką. Będzie też można sprawdzić czy osoba, która nam się podoba, rzeczywiście do nas pasuje. 

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Numerologia partnerska: 1

Dopasowanie numerologiczne pozwala ocenić, czy konkretne osoby współgrają ze sobą pod kątem charakteru. W numerologii cyfra 1 wskazuje na początek, dużą siłę, pioniera, przywódcę. Osoby urodzone pod wibracją tej cyfry są odważne, nieprzeciętne, lubią się wyróżniać i mają bardzo otwartą osobowość.

Odruchowo wchodzą w rolę lidera, dlatego w związkach również lubią grać pierwsze skrzypce. Jednocześnie 1 dyryguje innymi w sposób odruchowy, całkowicie naturalny i niewiele jest osób, które jej się sprzeciwiają, ponieważ ma duży dar przekonywania. W związku poszukuje uznania dla jej dokonań. Nie znosi też nudy. Jest dość zaborcza, więc dobrze jej będzie z osobami skłonnymi do kompromisów, nieco uległymi, chociaż nadal aktywnymi życiowo, które będzie mogła zmotywować do działania. 

Najlepsze dopasowanie: 2 i 6

Średnie dopasowanie: 3 i 4

Zobacz także:

Złe dopasowanie: 1, 8 i 9

Numerologia partnerska: 2

Dopasowanie partnerów jest bardzo ważne w związku. Trudno zaś o zgodę, jeśli jedna osoba jest ciekawa świata, otwarta i ruchliwa, a druga jest cichym domatorem, introwertykiem. Numerologiczna 2 pasuje raczej do tego drugiego opisu - to osoba cicha i spokojna, dobra, łagodna, uczciwa.

Odpowiedzialna i rozważna 2 jest stworzona do bycia w związku. Świetnie łagodzi wszelkie konflikty - jest doskonałym negocjatorem. Jest bardzo tolerancyjna, więc nie będzie miała problemów, żeby dogadać się z każdą osobą. Na dłuższą metę związek z człowiekiem bardzo wybuchowym i nerwowym może być jednak dla numerologicznej 2 męczący. Najlepiej będzie czuć się z osobą podobną do niej samej, równie troskliwą, wierną i oddaną. 

Najlepsze dopasowanie: 2, 4, 6

Średnie dopasowanie: 3 i 5

Złe dopasowanie: 7 i 9

Numerologia partnerska: 3

Numerologia par pozwala sprawdzić jaka osoba będzie do kogoś najlepiej pasować, a kogo lepiej unikać. W przypadku numerologicznej 3 - osoby bardzo wielkodusznej, radosnej i otwartej - dość trudno o złe dopasowanie. Wyrozumiała, pozytywnie nastawiona do świata 3 potrafi dogadać się z każdym, jednak osoby nieco zbyt spokojne mogą ją nudzić. Numerologiczna 3 to osoba z werwą, energiczna i żywiołowa. Jest bardzo utalentowana i lubi nowe rzeczy.

Jej charakter powoduje, że nie jest zbyt stała w uczuciach, więc może zranić osoby poważniej podchodzące do związków. Bardzo boi się monotonii, więc szuka dla siebie kogoś interesującego, z kim mogłaby zdobywać świat. Partner powinien dotrzymywać jej kroku, jednak osoby pozostające pod wibracją 3 muszą zastanowić się czy taki żywiołowy związek jest dla nich odpowiedni - na dłuższą metę obie strony mogą poczuć zmęczenie. 

Najlepsze dopasowanie: 3, 1, 5

Średnie dopasowanie: 9

Złe dopasowanie: 2, 4, 6

Numerologia partnerska: 4

Numerologia partnerska pomaga znaleźć dla siebie odpowiedniego partnera. Z racji na swoje zachowanie i cechy - które w pewnej części determinowane są również przez wibrację daty urodzenia - niektórzy lepiej do siebie pasują niż inni. Do numerologicznej 4 na pewno będą pasować osoby stabilne emocjonalnie, szczere i odpowiedzialne. Numerologiczna 4 sama taka jest - rozważna, wierna, ceniąca sobie stabilizację.

To osoba, której można ufać - jest bardzo zdyscyplinowana, porządna, poukładana. Nie cierpi chaosu i bałaganu, dlatego też nie znajdzie raczej wspólnego języka z żadną artystyczną duszą. Jest osobą raczej zdecydowaną, która lubi iść obraną przez siebie drogą. Jest bardzo pracowita i to ceni w innych ludziach. W miłości nie szuka przelotnych przygód - ceni sobie stabilny, oparty na zaufaniu związek. 

Najlepsze dopasowanie: 2, 6, 7

Średnie dopasowanie: 1, 8 i 9

Złe dopasowanie: 3 i 5

PRZECZYTAJ:

Numerologia partnerska: 5

Znaczenie liczb jest w naszym życiu spore. Wiele osób mówi, że prześladuje ich jakaś liczba, coś wydarza się zawsze określonego dnia, albo właśnie w dany dzień miesiąca mają szczęście. Nie bez powodu wiele osób boi się na przykład piątku, 13-tego. W numerologii osoby pozostające pod patronatem wibracji liczby 5 są wyjątkowo żywiołowe, zmienne. Są ciekawe świata, mają poczucie humoru, ale niestety ich zmienność może niektórym, bardziej stabilnym osobom bardzo działać na nerwy.

Numerologiczne 5 stale poszukują w życiu czegoś, co mogłyby zmienić. Nie nadają się do monotonnej pracy, którą szybko są znudzone. Potrzebują w życiu wyzwań, przygód. Cenią sobie niezależność. Znajdą nić porozumienia z osobami równie ciekawymi świata, otwartymi, które - tak jak 5 - uwielbiają podróże i poznawanie nowych kultur. 

Najlepsze dopasowanie: 5 i 3

Średnie dopasowanie: 4

Złe dopasowanie: 2, 6 i 7

Numerologia partnerska: 6

Numerologia dla par pozwala określić czyjeś dopasowanie numerologiczne, a więc sprawdzić czy przynajmniej od strony wibracji liczb urodzenia te osoby do siebie pasują. W dużej mierze pozwala to trafnie określić przyszłość takiej pary, a także ewentualne, sporne pola i obszary ich łączące. Numerologiczna 6 to osoba bardzo przyjaźnie nastawiona do świata. To osoba niezwykle rozsądna, poukładana, która od najmłodszych lat wykazuje się rozwagą.

Ceni sobie wartości rodzinne, dlatego potrzebuje osoby na stałe, której mogłaby ufać i w której znalazłaby oparcie. Sama również potrafi być takim oparciem dla innych - zawsze wysłucha, doradzi, pocieszy. Ukochanej osobie numerologiczne 6 mogłyby uchylić nieba. Zależy im na legalizacji związku, dlatego nie dla nich przelotne znajomości.

Najlepsze dopasowanie: 6, 2 i 4

Średnie dopasowanie: 1, 3 i 5

Złe dopasowanie: 8

Numerologia partnerska: 7

Numerologia partnerska sugeruje, że osoby urodzone pod wibracją liczby 7 są bardzo uduchowione, zagadkowe, inteligentne i filozoficznie nastawione do życia. Nie jest łatwo znaleźć dla nich idealnego partnera, ponieważ całe życie wydają się szukać swojego ideału.

To osoby bardzo szanowane w społeczeństwie, cierpliwe, zdeterminowane, a także ceniące sobie samotność, lubiące rozmyślać. Z tego względu są postrzegane jako samotnicy, ale to nieprawda. Gdy bliżej pozna się osobę urodzoną pod wibracją liczby 7, można dojść do słusznego wniosku, że tak naprawdę to człowiek ciepły i serdeczny, tylko zdystansowany wobec nieznajomych. 

Najlepsze dopasowanie: 7, 4 i 9

Średnie dopasowanie: 3 i 5

Złe dopasowanie: 2 i 6

SPRAWDŹ TAKŻE:

Numerologia partnerska: 8

Numerologia związku łączy w pary osoby o określonej wibracji urodzeniowej - te, które posiadają podobne cechy lub będą się wzajemnie uzupełniać. Kto pasuje do numerologicznej 8? Osoby pozostające pod wibracją tej cyfry to urodzeni przywódcy. Pod tym względem są trochę podobne do numerologicznych 1, więc na pewno nie będą w stanie stworzyć z nimi związku. Byłby on pełen ciągłych walk o dominację.

Numerologiczna 8 potrzebuje osób tolerancyjnych, które się jej podporządkują. W zamian 8 są w stanie zapewnić parterowi odpowiedni, spokojny dom - to bowiem osoby wyjątkowo ambitne, zapracowane, sumienne i odpowiedzialne. Swoje zamierzenia realizują zwykle do końca, dlatego często wiele w życiu osiągają. 

Najlepsze dopasowanie: 2, 4, 6, 7 i 9

Średnie dopasowanie: 3 i 5

Złe dopasowanie: 1 i 8

Numerologia partnerska: 9

Numerologia partnerska pozwala określić które osoby byłyby w stanie stworzyć zgodną parę, a które raczej nie znajdą wspólnego języka. Numerologiczne 9 to osoby bardzo wrażliwe, oddane i wierne. Łatwo się zakochują, jednak raczej nie okazują tego nim ta druga osoba nie wykona pierwszego kroku.

Cenią sobie przyjaźń, miłość i są nastawione na pomaganie innym. To urodzeni altruiści, jednak tym bardziej muszą uważać, by nie skrzywdziły ich osoby, które nie potrafią tych pięknych cech docenić. Wrażliwe, życzliwe i chętne do niesienia pomocy, numerologiczne 9 najlepiej będą się czuły z inną 9 - będą sobie nawzajem pomagać i wspólnie pomagać innym. Szukają osób wrażliwych, spokojnych, empatycznych.

Najlepsze dopasowanie: 9 i 7

Średnie dopasowanie: 6

Złe dopasowanie: 1 i 5

Numerologia partnerska: 10

Dopasowanie partnerów pod względem numerologicznym może sugerować, że w rzeczywistości będą w stanie stworzyć szczęśliwy, stabilny związek. Warto zatem znać swoją liczbę urodzeniową. Kto po zsumowaniu poszczególnych cyfr z daty urodzenia otrzymał 10, tak naprawdę jest numerologiczną 1. Pozostaje bowiem dodać do siebie 1+0, a otrzyma się 1. Takiego działania nie wykazuje się tylko w przypadku liczb mistrzowskich.

Osoba o wibracji 10 posiada zatem wszystkie zalety, wady i cechy numerologicznej 1, a także potrzebuje identycznych partnerów. 

Najlepsze dopasowanie: 2 i 6

Średnie dopasowanie: 3 i 4

Złe dopasowanie: 1, 8 i 9

Numerologia partnerska: liczby mistrzowskie

Dopasowanie partnerskie na podstawie daty urodzenia ma bardzo długą tradycję. Dzięki wiedzy o cechach danej osoby, jej wadach i zaletach, jesteśmy w stanie lepiej się z nią porozumieć, albo odpuścić sobie znajomość z osobami kompletnie dla nas nieodpowiednimi. W numerologii są liczby, których w trakcie obliczeń już dalej nie sumujemy - to tak zwane liczby mistrzowskie, czyli 11, 22, 33 oraz 44.

To osoby obdarzone wewnętrznym światłem, uduchowione, których celem w życiu jest dalsze rozwijanie swojej duszy. Chętnie niosą one pomoc innym, a przy tym są obdarzone naturalną charyzmą. Lubią się doskonalić i swoją wiedzę przekazywać innym. 

Najlepszymi partnerami dla osób urodzonych pod patronatem liczby mistrzowskiej będą osoby o również mistrzowskiej wibracji. 

SPRAWDŹ, CO OZNACZA LICZBA MISTRZOWSKA 33: