Jennifer Grey z "Dirty Dancing" chwali się córką

Jennifer Grey jest najbardziej znana z roli Frances „Baby” Houseman w kultowym „Dirty Dancing”, w którym zagrała u boku Patricka Swayze. Otrzymała za nią nawet nominację do Złotego Globu. Po ogromnym sukcesie tego filmowego hitu wszyscy wróżyli jej świetlaną karierę, ale życie napisało inny scenariusz. Jennifer Grey zagrała jeszcze w kilku dużych produkcjach, m.in. „The Cotton Club”, „Wolny dzień Ferrisa Buellera”, „American Flyers”, czy „Red Dawn”, ale żadna z nich nie przebiła rozgłosu, jaki zyskała dzięki „Dirty Dancing”. Do tego słynna „Baby” zdecydowała się na operację plastyczną nosa, która całkowicie zmieniła rysy jej twarzy i sprawiła, że aktorka jest niemal nie do poznania od czasów swojej pamiętnej roli.

Jak wygląda córka Jennifer Grey?

Choć nie zrezygnowała całkiem z aktorstwa, Jennifer Grey przestała być pierwszoligową gwiazdą. To jednak nie przeszkadza jej fanom, którzy wciąż z dużym zaangażowaniem śledzą jej karierę oraz życie prywatne i chętnie zaglądają na jej profile społecznościowe. A trzeba przyznać, że „Baby” jest tam całkiem aktywna. Ostatnio na Instagramie chwali się głównie udanym życiem rodzinnym. Szczególne zainteresowanie wzbudziło jedno z ostatnich zdjęć zamieszczonych przez aktorkę. Jennifer Grey postanowiła pochwalić się w internecie zdjęciem swojej córki.

Stella Gregg ma już 16 lat i wyrosła na wyjątkowo śliczną dziewczynę. Na zdjęciu zamieszczonym przez Jennifer Grey wygląda bardzo naturalnie i jest niezwykle podobna do mamy. Wszystko wskazuje też na to, że pójdzie w jej ślady. Dowiedzieliśmy się, że Stella stawia swoje pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Niedawno zagrała u boku taty, Clarka Gregga, w filmie "Agenci T.A.R.C.Z.Y.". Trzymamy kciuki za jej kolejne sukcesy!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my @stellagregg :moi

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey) Wrz 11, 2018 o 6:33 PDT