Emma Corrin z nieogolonymi pachami pozuje na okładce magazynu

Emma Corrin to obecnie najbardziej rozpoznawalna młoda aktorka. Odkąd gwiazda dostała rolę Księżnej Diany w serialu Netflixa "The Crown", wszystkie oczy zwrócone są teraz na nią. Gwiazda wykorzystuje swoją popularność i stara się otwarcie mówić o ważnych sprawach, jak chociażby nagłaśniać problem bulimii, na którą cierpiała Księżna Diana. "Byłam zdeterminowana, by nie ograniczyć się tylko do aluzji na ten temat. Nie chciałam, by widzowie słyszeli tylko dźwięk wody spuszczanej w toalecie lub widzieli, jak wyciera usta. Chciałam, żebyście zobaczyli, jak tego doświadcza, bo w rozmowach z mediami była szczera na temat swych zmagań" - mówiła Emma Corrin dla magazynu "Vogue". Aktorka wraz z producentami serialu współpracowała z organizacją Beat działającą na rzecz świadomości o zaburzeniach odżywiania właśnie po to, żeby jak najprawdziwiej pokazać chorobę Diany. "Gdy pokazujemy coś, czego doświadcza tak wielu ludzi, powinno to być odpowiednio reprezentowane" – mówi Corrin.

Ostatnio Emma Corrin zaskoczyła z kolei sesją dla brytyjskiego magazynu "Glamour". Aktorka zapozowała bowiem z nieogolonymi pachami. Jak przyznała, nie ma ochoty tego robić i odkąd jest singielką nie usuwa owłosienia na swoim ciele:

Chciałam je zapuścić już od paru lat, ale jestem singielką dopiero od niedawna. Wcześniej tego nie zrobiłam, ponieważ byłam w związku i chyba byłam zaprogramowana, żeby myśleć, że powinnam się golić dla korzyści obu stron. Ale p... to. Nie chcę się golić! Dlaczego w ogóle się tym przejmowałam? (...) Mam nadzieję, że jesteśmy na dobrej drodze, aby owłosienie ciała u kobiet stało się normalne i że nie będzie to coś, na co będziemy zwracać uwagę. 

Zobacz także: 4. sezon THE CROWN: Serialowa księżna Diana trafiła do szpitala! Emma Corrin opowiedziała mediom o niebezpiecznej sytuacji

Aktorka przyznaje, że chce pozostać w zgodzie sama ze sobą, a nie robić to, co narzuca jej społeczeństwo.

Uważam, że to interesujące, w jaki sposób media i spora część naszej kultury uwielbia szufladkować kobiety i nadawać im etykietki. To, w jaki sposób się prezentuję, jak się maluję, co robię z fryzurą, owłosieniem ciała czy czymkolwiek innym pod kątem estetycznym – zawsze będzie dyktowane tym, co ja sama czuję, a nie czymś zewnętrznym.

Zresztą jak wspomina Josh Smith, który przeprowadzał wywiad z Emmą Corrin, aktorka na spotkanie przyszła w sportowym stroju odsłaniając swoje nieogolone nogi oraz pachy.

Przeczytaj także: Kultowy, niebieski eyeliner księżnej Diany powraca! To zasługa serialu „The Crown”

Co myślicie o podejściu Emmy Corrin do owłosienia oraz o okładce magazynu "Glamour"?