Elsa Hosk: sesja ciążowa

Elsa Hosk chętnie dzieli się zdjęciami z okresu ciąży ze swoimi fanami na Instagramie. Model zdradza, że każdy dzień oczekiwania na dziecko był dla niej niezwykły to właśnie stąd tak dużo zdjęć! Na większości z nich jest zupełnie naga, a kadry są niezwykle subtelne, pełne intymności i radosnego oczekiwania. Niestety, poród okazał się dla kobiety bardzo trudnym doświadczeniem, które na szczęście zakończyło się happy endem i pozwoliło młodej mamie rozpocząć nowy etap w życiu.

Więcej przepięknych zdjęć modelki znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: Karolina Kurkova, znana modelka Victoria's Secret, po raz trzeci zostanie mamą. Jej nagie zdjęcia w ciąży to mistrzostwo świata!

Elsa Hosk: poród

Elsa Hosk urodziła córeczkę Tuulikki Joan. Pod zdjęciami prezentującymi ciążową sesję na Instagramie opowiada o tym, jak to doświadczenie zmieniło cały jej świat. Zdradza, że przeżycie porodu dało jej zupełnie nową perspektywę na macierzyństwo.

To był najgorszy ból i strach, jakiego kiedykolwiek doświadczyłam.

Modelka zdecydowała się na poród bez znieczulenia. Zależało jej, aby przebiegł on naturalne i spokojnie. Wyprowadziła się z Nowego Yorku do swojego domu w Los Angeles już na dwa tygodnie przed planowanym terminem. Być może zadziałała intuicja, ponieważ Elsa zaczęła rodzić wcześniej. Oprócz męża towarzyszyła jej doula. To kobieta, która jest doświadczona w przyjmowaniu porodów i w opiece nad dziećmi, która też posiada ogromną empatię. Choć w tym gronie młoda mama mogła czuć się bezpiecznie, to jednak nie wspomina porodu jako miłego doświadczenia.

ZOBACZ TEŻ: Wzruszająca sesja ciążowa: na zdjęciach jest zmarły mąż