Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami?

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki to para aktorów, którzy bardzo cenią sobie prywatność i życie z dala od blasku fleszy. Ich ceremonia ślubna odbyła się trzy lata temu w tajemnicy przed mediami. W życiu zawodowym również stanowią dobrany duet. Dwa lata temu rozpoczęli pracę nad wspólnym projektem dla Muzeum Historii Polski pt. Klasycy historiografii. Wspólnie nagrywają też audiobooki.

Plotki o błogosławionym stanie Agnieszki Więdłochy pojawiły się już jakiś czas temu, podczas premiery wydarzenia, kiedy to gwiazda miała na sobie obszerną sukienkę. Wtedy jednak para nie potwierdziła domysłów fanów. Teraz okazało się, że faktycznie, Agnieszka ukrywała pod suknią ciążowy brzuszek. A przynajmniej tak twierdzi informator magazynu Party.

ZOBACZ TEŻ: Blake Lively przytyła w czasie ciąży. Nie mieściła się w większość ubrań. Jak udało się jej wygrać z kompleksami?

Agnieszka Więdłocha urodziła?

Agnieszka Więdłocha i Antoni Pawlicki zostali rodzicami pod koniec grudnia 2020 roku. Informację tę potwierdziła bliska osoba z otoczenia aktorów. Magazyn Party powtarza jej słowa:

To córeczka. Mała przyszła na świat w połowie grudnia. Jest śliczna i zdrowa.

Agnieszka rodziła w publicznym szpitalu. Dlatego ze względu na obostrzenia sanitarne Antoni nie mógł być przy tym obecny. Dodatkowo informator wyjawia, że narodziny córki zbiegły się w czasie z urodzinami aktorki.

To najpiękniejszy prezent, jaki Agnieszka dostała z okazji 35. urodzin.

Para nie potwierdziła jeszcze doniesień na temat ich nowonarodzonego dziecka. Fani czekają z niecierpliwością na informację z pierwszej ręki. Tym bardziej że przez cały czas trwania ciąży w sieci nie pojawiły się żadne zdjęcia gwiazdy z brzuszkiem, a aktorzy ani razu nie potwierdzili krążących w mediach plotek.

ZOBACZ TEŻ: Fotografka wykonała niesamowicie wzruszające zdjęcie: tak uczciła śmierć swojej córeczki i narodziny bliźniaków

Zobacz także: