Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze. W ostatnim czasie wiele gwiazd podzieliło się z fanami radosną informacją. Należą do nich m.in. Ida Nowakowska i Agnieszka Kaczorowska.

W Walentynki wspaniałą nowiną podzieliła się także Klaudia Halejcio, tym samym powiększając grono przyszłych znanych mam.

- Na taką rolę czekałam całe życie! To niesamowite jaka jestem szczęśliwa! Chyba nawet nie potrafię ubrać tego w słowa, by wyrazić swoje szczęście!!! Cierpliwie przygotowywałam się, żeby Wam o tym powiedzieć. Teraz, kiedy mogę się podzielić z Wami tą wspaniała wiadomością - czuję się niesamowicie! Aaaa…. Będę Mamą! - napisała na swoim koncie na Instagramie. 

Aktorka i jej partner dostali mnóstwo gratulacji od innych polskich gwiazd, m.in. Pauliny Krupińskiej i Pauliny Sykut-Jeżyny.

 

ZOBACZ TEŻ:

Meghan Markle i książę Harry spodziewają się dziecka!

Joanna Klimek - żona Jacka Kurskiego - wybrała już imię dla córki

Klaudia Halejcio - partner

Gwiazda znana z „Pierwszej miłości” rzadko mówi publicznie o swoim związku. Jednak w rozmowie z magazynem „Party” zrobiła wyjątek i zdradziła rąbek tajemnicy. Para poznała się dzięki wspólnym znajomym. Wybranek aktorki ma na imię Oskar i nie jest związany z show-biznesem.

- To prawda, pojawił się w moim życiu ktoś dla mnie ważny. Ma na imię Oskar. Znajomi żartują, że mogę już zakończyć karierę aktorską, bo już swojego Oskara zdobyłam. Chociaż to tak naprawdę on zdobył mnie - mówi Klaudia Halejcio. 

Mężczyzna jest biznesmenem i jak twierdzi Klaudia, z powodzeniem działa w branży internetowej.

- Więcej nie zdradzę, ale pewnie wkrótce dowiecie się więcej, bo mamy również wspólne plany biznesowe - mówiła Klaudia Halejcio dziennikarzom „Party”.

Teraz do planów biznesowych doszły nowe, związane z wychowywaniem dziecka! Klaudii i Oskarowi gratulujemy i życzymy wszystkiego, co najlepsze!

ZOBACZ TEŻ:

Blake Lively o tym, jak przytyła w czasie ciąży

Słynna supermodelka wychowuje synka z zespołem Downa. Jej historia wzrusza do łez!