Eve Hewson - kim jest córka Bono z U2?

Córka lidera U2 Eve Hewson zadebiutowała w 2008 roku na planie filmu „Klub 27”. Od tamtej pory wzięła udział w kilku innych produkcjach. Przełom w karierze Eve Hewson miał miejsce w 2015 roku, gdy pojawiła się w serialu „The Knick”, który odniósł wielki sukces. Zagrała u boku wielkich gwiazd, w tym Clive'a Owena. Kolejnymi ważnymi dla Eve Hewson produkcjami były filmy „Most szpiegów” i „Tesla”. Do tej pory aktorka wzięła udział w czternastu produkcjach, jednak można powiedzieć, że jej kariera dopiero teraz zaczęła nabierać tempa. Wszystko przez rolę w nowej produkcji Netflixa - "Co kryją jej oczy?".

 

ZOBACZ TEŻ:

Po obejrzeniu tego dokumentu Netflixa nie zmrużysz oczu. Czym jest hybristofilia?

Oto najpopularniejszy serial w historii Netflixa. Jesteście zaskoczeni?

Najlepsze filmy sensacyjne. 15 filmów, które możesz oglądać bez końca!

NETFLIX - „Co kryją jej oczy?”

Ekranizacja thrillera erotycznego Sarah Pinborough łączy w sobie mroczny klimat podobny do tego z „Zaginionej dziewczyny”, zacięcie brytyjskich seriali obyczajowych oraz zjawiska paranormalne z horrorów klasy B. Eve Hewson pojawia się w nim jako odtwórczyni jednej z głównych ról. Obok niej grają m.in. Simona Brown, znana do tej pory z „Kiss me first”, Tom Bateman, który pojawił się w „Morderstwie w Orient Expressie” oraz „Śmierć na Nilu”, a także Eddard Stark z „Gry o tron”.

„Co kryją jej oczy?”: o czym jest nowy serial Netflixa?

Nowa produkcja Netflixa opowiada o bohaterach uwikłanych w trójkąt miłosny. Już od pierwszej sceny wiadomo, że Louise i David, dwie z głównych postaci, wdadzą się w romans. Następnego dnia kobieta dowiaduje się, że nowy mężczyzna został jej szefem, a w dodatku jest żonaty. Jednak zupełnie nie przeszkadza im to, by oddawać się miłosnym igraszkom w gabinecie Davida…

Zdaniem wielu recenzentów to właśnie Eve Hewson jest najbardziej przyciągająca w tej produkcji i to dla niej warto obejrzeć serial. Skusicie się?

PRZECZYTAJ TEŻ:

"Bridgertonowie" - co wiemy o 2. sezonie hitu Netflixa?