Dorota Szelągowska ujawniła nietypowe uzależnienie. Ma na tym punkcie prawdziwego bzika

Znana prezenterka telewizyjna Dorota Szelągowska ma niesamowity zmysł artystyczny i to właśnie dzięki jej kreatywności udało się zorganizować większość metamorfoz w „Totalnych remontach Szelągowskiej”. Gwiazda uwielbia też remontować swoje własne miejsce zamieszkania, co wydaje się nie dziwić nikogo, kto ogląda jej program. Ostatnio gwiazda TVN otwarcie przyznała się, że jest uzależniona!

- Ciężko mi zatrzymać się w jednym konkretnym domu i zostać w nim na dłużej. W swoim życiu przeprowadzałam się już 25 razy i dalej co jakiś czas czuję, że to już czas na kolejną zmianę domu. Nie wiem z czego to wynika, ale wiem, że jakoś mocno mi to nie przeszkadza. Teraz kocham swój dom na Warmii, ale nie mogę zagwarantować, że to moje ostatnie miejsce zamieszkania – wyznała w rozmowie z „Faktem” Dorota Szelągowska.

Zobacz też: 

Katarzyna Grochola była ofiarą przemocy domowej! Pisarka była bita przez męża!

Dorota Szelągowska bez makijażu: "Oto proces tworzenia Pani z Telewizji." Internautki dziękują jej w imieniu "normalnych" kobiet

Przeprowadzki Doroty Szelągowskiej

Jak widać, prezenterka i gospodyni programów wnętrzarskich w TVN nie widzi nic złego w swoim nietypowym upodobaniu. Córka Katarzyny Grocholi jest przekonana, że ciągłę zmienianie miejsca zamieszkania to właśnie ta rzecz, która przynosi jej prawdziwą radość. Najważniejsze to żyć tak, aby być szczęśliwym, bez nudy i monotonii. A jeśli sposobem na to jest ciągłe przeprowadzanie się, to czemu nie?

Zobacz też: 

Małgorzata Rozenek-Majdan w kosmicznej kurtce na zimę. Dorota Szelągowska zachwycona. Też chce wyglądać jak COSMIC GIRL!

Zobacz także:

Jak stylowo udekorować dom na Święta? Najpiękniejsze pomysły na świąteczne aranżacje