Dominika Kulczyk pokazała najcenniejsze pamiątki po ojcu Janie Kulczyku

Dominika Kulczyk, najbogatsza Polka, podzieliła się najpiękniejszymi pamiątkami rodzinnymi. W rocznicę piątej śmierci Jana Kulczyka miliarderka opublikowała prywatne zdjęcia jej i zmarłego ojca. Widzimy na nich Dominikę i Jana Kulczyków od młodości po ostatnie lata życia miliardera. Fotografie zostały złączone w piękny kolarz, a w tle możemy usłyszeć słowa Dominiki Kulczyk: "Tatku, tęsknię".

Tatku, byłeś miłością, pięknie połączony z wszystkim, co piękne: swoim sercem, drugim człowiekiem, światem... Dziękuję
Dziś piąta rocznica Twojego odejścia, a śmierć to za mały powód, żeby przestać kochać

Przeczytaj też: Żona Pawła Królikowskiego w wywiadzie dla "Gali": "Wcale nie chcę być silna"

Jan Kulczyk - kim był?

Jan Kulczyk, ojciec Dominiki, był jednym z najbogatszych Polaków. Miliarder urodził się w 1950 roku w Bydgoszczy. Kapitał na rozpoczęcie swojego pierwszego biznesu otrzymał od ojca. Ukończył prawo i handel zagraniczny. Jan Kulczyk inwestował w takie marki jak: Telekomunikacja Polska SA, Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., TUiR Warta SA, PKN Orlen. Zmarł w 2015 roku w Wiedniu z powodu powikłań po zabiegu kardiologicznym.

Przeczytaj też: To już dwa lata bez Kory. Przypominamy jej najciekawsze słowa

Dominika Kulczyk wspomina ojca, a wraz z nią jej obserwatorzy

Pod filmikiem znajduje się ogrom komentarzy osób, które łączą się w bólu z Dominiką Kulczyk. Wiele wspomina własnych zmarłych rodziców, a niektórzy Jana Kulczyka i spotkanie z nim.

Wspaniały człowiek szkoda, że dobrzy ludzie tak szybko odchodzą.

Poznałem Pani tatę w latach 90. Urzekł mnie tym, że miał szacunek dla wszystkich ludzi z różnych warstw społecznych. Moja mamusia nie żyje 15 lat a tęsknota i miłość nie minęła. Życzę siły Pani Dominiko i pozdrawiam.

Piękna relacja córka /ojciec miłość jest wieczna, a życie tylko etapem, który musi przejść każdy z nas. Pani Ojciec był wzorem do naśladowania, a ty kontynuujesz jego misje zrobienia świata lepszym.

Pamiętam Pani Ojca z koncertu Elektrycznych Gitar w Poznaniu, na Malcie, gdzie chciał poznać osobiście śpiewającego lekarza. Uroczy człowiek.