Weronika Rosati pokazała córkę Elisabeth

Mała Elżbieta przyszła na świat w Los Angeles w grudniu 2017, a jej rodzicami są polska aktorka Weronika Rosati i wybitny ortopeda Robert Śmigielski, starszy od Weroniki o dobrych kilka lat. Śmigielski ma już czwórkę dzieci z poprzedniego małżeństwa, a więc mała Elżbieta jest jego piątą pociechą. Świeżo upieczona mama często pokazuje na swoim Instagramie kulisy życia w Stanach, nie wstydzi się pokazywać ciała po ciąży (ostatnio pokazywała zdjęcia w bikini), ale do tej pory swoje pierwsze dziecko pokazywała tylko ukryte w wózku. 

Kilka dni temu gwiazda postanowiła jednak podzielić się z fanami swoim szczęściem i wrzuciła do sieci zbliżenie na córeczkę. Wciąż nie pokazała twarzy małej Elisabeth, ale na zdjęciu widać maleńkie rączki i miłość mamy i córki. Sama Weronika nosi złotą bransoletkę z pierwszą literą imienia swojego pierwszego dziecka, a zdjęcie zatytułowała po prostu "E."

Weronika Rosati Instagram komentarze

Fani prześcigają się w komentarzach, chwaląc zdjęcie Weroniki Rosati z córeczką.

"Najwspanialsze momenty", "Cudowne rączki", "Piękne zdjęcie Weroniko, jak się czujesz w nowej roli?", piszą fani aktorki.

Rosati razem z partnerem mieszkają na stałe w Los Angeles w Kalifornii, jednak Weronika często przyjeżdża do naszego kraju na plany zdjęciowe. Ostatnio zagrała w dwóch polskich komediach romantycznych "Porady na zdrady" (wspólnie z Tomaszem Karolakiem i Magdą Lamparską) oraz "Podatek od miłości" (w tym filmie gra u boku Romy Gąsiorowskiej i Grzegorza Damięckiego). 

 

E.

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati) Lut 9, 2018 o 12:08 PST