Na początku tego roku wyszło na jaw, że Bilguun Ariunbaatar zostanie po raz pierwszy ojcem! Była to dość zaskakująca wiadomość, gdyż komik nie słynął raczej ze statecznego trybu życia. Wszyscy przywykli, że rozbawia ich do łez i mało kto wyobrażał sobie go w roli ojca.

PRZECZYTAJ TAKŻE: BILGUUN ARIUNBAATAR zostanie ojcem!

A jednak! Wybranka Bilguuna - studentka medycyny Izabela Liebert - urodziła (prawdopodobnie dzisiaj) dziewczynkę. Nie wiadomo, jakie imię rodzice nadali swojemu dziecku.

Komik i jego wybranka poznali się 2,5 roku temu. Od 1,5 roku są z kolei zaręczeni. Zapewne w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnego ślubu w show-biznesie.

Ariunbaatar popularność zyskał występując w programie "Szymon Majewski show". Ponad rok temu mieliśmy okazję oglądać go w show "Celebrity Splash". Aktualnie komik zrezygnował jednak z telewizyjnej kariery i zajął się rozwijaniem kariery muzycznej w zespole Lavina.

Bilguun o narodzinach córki poinformował za pomocą swojego Instagrama. Napisał pod zdjęciem stóp dziecka:

Kochani, stało się! Jam tatusiem jest! Zachwycające uczucie kiedy trafia taki szkrabek w Twoje ramiona... Ogarneło moje cale ciało miłe ciepło wzmagające się z każdym biciem serca, wyciskając łzy wzruszenia... Staram się to opisac, ale to niemożliwe. Po prostu skradła moją pikawkę w milisekundę #malenstwo #milosc #tatus #ojcostwo #bilguunio #narodziny #duzobypisachasztagow

Gratulujemy! :)