Beata Kozidrak to żywa legenda polskiej sceny muzycznej. W ubiegłym roku razem z zespołem Bajm świętowała 40-lecie działalności artystycznej. Choć większość kobiet w jej wieku mogłoby pozazdrościć jej formy i energii, okazuje się, że 59-letnia dziś artystka płaci wysoką cenę za swój sukces. Wiele lat życia w ciągłym pędzie i stresie mocno odbiło się na jej zdrowiu. Gwiazda zdradziła, że od dawna zmaga się z nadciśnieniem.

Jestem nadciśnieniowcem, muszę brać leki, co jakiś czas pojawiać się u lekarza. Dwa razy trafiłam ostatnio do szpitala - wyznała w najnowszym wywiadzie dla tygodnika "Wprost".

Beata Kozidrak o problemach ze zdrowiem

Beata Kozidrak zdradza, że problemy ze zdrowiem najczęściej pojawiają się właśnie wtedy, gdy ma bardzo wiele zobowiązań. Jednak nawet w takich momentach w pierwszej kolejności myśli o tyn, aby nie zawieść swoich fanów i współpracowników.

Nagrywając płytę ("B3" – red.)pracowałam na pełnych obrotach. Gdy wylądowałam w szpitalu, tylko modliłam się, żebym za dwa dni mogła jechać na koncert, nie zawieść kilkudziesięciu osób, które ze mną pracują i tych, którzy kupili bilety - wyznała piosenkarka.

Gwiazda przyznaje jednak, że pomimo ciężaru, jaki niesie za sobą życie na świeczniku i w wiecznym pędzie, nie zamieniłaby je na żadne inne.

Niektórzy pracują w biurze, kończą pracę i idą do domu, a ja lubię podróże, być w ruchu, być z ludźmi. Jechać rollercoasterem. Po prostu żyć  - dodała.

Beata Kozidrak o poprawianiu urody

Beata Kozidrak odniosła się także do kwestii poprawiania urody. Przyznaje, że choć sama stosunkowo późno zaczęła myśleć o starzeniu, to nie widzi niczego złego w zabiegach i operacjach. Problem, jej zdaniem, pojawia się wtedy, gdy kobieta decyduje się na radykalne zmiany ze względu na swojego partnera.

Zobacz także:

Może to dziwnie zabrzmi, ale mam dobre geny. Proszę tylko spojrzeć na moją starszą córkę, wygląda jakby miała 20 lat. Moja mama zawsze była szczuplutka, mimo że nie było możliwości, by sobie jakoś pomagała, krem Nivea był wtedy na wszystko. Jestem mamie za te geny bardzo wdzięczna. Sama chcę wyglądać świeżo i naturalnie, i na tym mi zależy. Nie zdecydowałabym się na jakieś diametralne poprawki. Dziś kobiety są prawie identyczne, czy one tego nie widzą? Moim zdaniem piękno polega na tym, że każda z nas jest oryginalna na swój sposób - wyznała.

Zobacz najnowsze zdjęcia Beaty Kozidrak z publicznych wystąpień w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Beata Kozidrak przyjaźni się ze swoim mężem po rozwodzie? „Nikt mnie tak nie rozumie jak on!” [WIDEO]