Angelina Jolie nago na okładce magazynu

Angelina Jolie zaskoczyła fanów najnowszymi zdjęciami dla amerykańskiego "Harper's Bazaar". Aktorka wystąpiła bowiem w zmysłowej sesji, co widać już na okładce magazynu, gdzie Angelina Jolie zapozowała nago. Jednak nie tylko najnowsze zdjęcia Jolie budzą zainteresowanie fanów, ale też szczerość, na jaką zebrała się aktorka.

W wywiadzie dla "Harper's Bazaar" Angelina Jolie opowiedziała o swoim rozwodzie, dzieciach i o tym, co przeszła przez ostatnie lata. Jej słowa poruszają.

Angelina Jolie: "Mam zarówno widoczne, jak i niewidoczne blizny" 

Wszyscy doskonale pamiętamy, kiedy kilka lat temu, a dokładnie w 2015 roku, Angelina Jolie zdecydowała się na operację usunięcia piersi, jajników i jajowodów. Decyzja aktorki była spowodowana faktem, że mama Jolie - Marcheline Bertrand, sześć lat wcześniej zmarła na raka, a u aktorki wykryto, że jest nosicielką genu BRCA1, co zwiększa szansę na zachorowanie.

Angelina Jolie w wywiadzie odniosła się do tego trudnego dla niej czasu.

Moje ciało wiele przeszło przez ostatnią dekadę - szczególnie przez ostatnie cztery lata. Mam zarówno widoczne, jak i niewidoczne blizny. Z tymi niewidocznymi trudniej walczyć. Życie zmienia się na wiele sposobów. Czasami jesteś raniony, czasami patrzysz na cierpienie innych. Nie możesz być tak wolny i otwarty, jak pragnie tego twoja dusza. (...) Dziś znów czuję, że żyję - wyznała aktorka. 

Angelina Jolie szczerze o relacji z dziećmi

Aktorka szczerze wyznała, jak w trudnych momentach życia pomagały jej dzieci.

Ta część nas, która jest wolna, dzika, otwarta, ciekawa, może zostać „zamknięta” przez życie. Bólem lub krzywdą. Moje dzieci znają moje prawdziwe ja, pomogły mi je odnaleźć i przyjąć. Wiele przeszły. Uczę się od nich, jak być silną - dodała Angelina Jolie.

Jolie wyznała, że jej marzeniem jest przeprowadzka do Afryki albo Azji. Jednak na razie jest to niemożliwe ze względu na Brada Pitta.

Bardzo chcę mieszkać za granicą i na pewno tak zrobię, gdy tylko wszystkie moje dzieci skończą 18 lat. Na razie muszę jednak mieszkać tam, gdzie jest ich ojciec - wyjaśniła. 

Angelina Jolie o prawach kobiet

Aktorka poruszyła również niezwykle ważny temat: praw kobiet, który wciąż jest problemem w wielu krajach: "Ich własny system, społeczność, rodzina, rząd działa przeciwko nim i jest częścią tego, co je powstrzymuje" oraz powiedziała niezwykle ważne słowa, które są głosem wielu kobiet doświadczających przemocy domowej.

To szokujące, że na świecie najbardziej niebezpiecznym miejscem dla kobiet jest dom – powiedziała Angelina Jolie.

Angelina Jolie podkreśla, jak ważne jest to, żeby ludzie pamiętali kim są i byli prawdziwi w relacjach z innymi: "Chciałabym, żeby ludzie pamiętali kim są i byli tacy, jacy są, niezależnie od tego, co może zakłócać ich zdolność do bycia wolnym. Jeżeli czujesz, że nie żyjesz pełnią życia, spróbuj ustalić, co wprowadza cię w taki stan i blokuje ci możliwość oddychania".