Aleksandra Kwaśniewska z mamą: Jolanta Kwaśniewska skrytykowała fryzurę córki

Córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewska pokazała fanom na Instagramie zdjęcie z imprezy TVN Style, na którą przyszła razem ze swoją mamą (obie panie związane są ze stacją). Obie razem z Jolantą Kwaśniewską wyglądają olśniewająco, choć jak przyznała Aleksandra pod postem - miewała różne perturbacje fryzurowe. Podczas jednego z takich eksperymentów, jak sama przyznała w anegdocie pod zdjęciem, jej mama mocno skrytykowała wygląd córki. Jakiś czas temu Ola Kwaśniewska miała się oddać w ręce jednego z najbardziej znanych warszawskich fryzjerów, który zrealizował na jej głowie swoją artystyczną wizję.

Kiedy w nowej odsłonie zobaczyła ją mama, Jolanta Kwaśniewska, nie omieszkała skomentować wyglądu córki. 

"Wyglądasz jak wiejskie dziecko chore na tyfus, które mama obcięła tępymi nożycami", skomentowała metamorfozę Oli Kwaśniewskiej. 

Cóż, każdemu zdarzają się fryzjerskie czy makijażowe wpadki, a my uwielbiamy ten dystans do siebie, który widzimy na zdjęciach instagramowych Kwaśniewskiej. Podobnie jak ponad 100 tysięcy fanów, którzy ją obserwują na co dzień i zostawiają pod postami dziesiątki komentarzy.