Adele znów zachwyca na Instagramie: to był dla niej przełomowy rok

Rok 2020 nie oszczędził nikogo i dla wielu z nas jest prywatną katastrofą - ale dla Adele okazał się dość przełomowy. W lutym gwiazda zapowiedziała, że pracuje nad długo wyczekiwanym czwartym albumem, który najprawdopodobniej ujrzy światło dzienne jesienią. Do tej pory Adele wydała trzy płyty „19”, „21” i „25”, które były sygnowane jej wiekiem. Od premiery ostatniego albumu minęło 5 lat. Duże zmiany nastąpiły także w życiu prywatnym artystki. Kilka miesięcy temu po ośmiu latach małżeństwa Adele rozstała się z mężem, Simonem Koneckim, a następnie sprzedała dzielony z nim dom, na którym według „Daily Mail” miała stracić aż milion funtów.

Nie można nie wspomnieć też o spektakularnej metamorfozie Adele, jaką przeszła w ciągu ostatniego roku. Według medialnych doniesień, gwiazda schudła ponad 45 kilogramów, zmieniając się nie do poznania. 6 maja, z okazji swoich urodzin, Adele zamieściła na Instagramie zdjęcie w dopasowanej sukience, które w oka mgnieniu obiegło świat. Sukces metamorfozy przypisywany jest diecie sirt oraz intensywnej aktywności fizycznej. Nic dziwnego, że fani z niecierpliwością czekają na każde nowe zdjęcie gwiazdy. Zwłaszcza, że Adele nie ma w zwyczaju zamieszczać ich zbyt często i jest raczej oszczędna w pokazywaniu się na Instagramie. Tym razem miała jednak wyjątkowy pretekst.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele) Maj 5, 2020 o 9:38 PDT

Adele wspomina festiwal Glastonbury na Instagramie

W sobotę wieczorem na profilu Adele zrobiło się niezwykle sentymentalnie. Artystka najpierw zamieściła swoje archiwalne zdjęcie z występu podczas festiwalu Glastonbury w 2016 roku.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele) Cze 27, 2020 o 10:35 PDT

Następnie ku uciesze fanów postanowiła raz jeszcze założyć kreację z tego pamiętnego koncertu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Adele (@adele) Cze 27, 2020 o 2:52 PDT

Na zdjęciu widzimy Adele tańczącą w swoim salonie przed telewizorem, gdzie widać nagranie z koncertu. Piosenkarka opatrzyła zdjęcie zabawnym komentarzem, że takie rzeczy dzieją się po pięciu cydrach.

Festiwal Glastonbury odwołany. Jakie są plany na 2021 rok?

Zdjęcie Adele w kreacji z Glastonbury nie jest przypadkowe. Gdyby nie pandemia, to właśnie w ten weekend odbyłby się jeden z największych festiwali muzycznych na świecie. Tegoroczna edycja miała być wyjątkowa, bo kultowy festiwal obchodziłby w tym roku 50 lat. Wśród headlinerów znaleźli się m.in. Paul McCartney, Taylor Swift czy Kendrick Lamar. Ze względu na pandemię koronawirusa, w połowie marca organizatorzy podjęli jednak decyzję o odwołaniu Glastonbury 2020. Argumentowali, że w czasach tak dużej niepewności i po ogłoszeniach rządkowych dotyczących przymusowego lockdownu, to jedyna możliwa opcja. Zwłaszcza, że spodziewana liczba uczestników miała sięgnąć nawet 200 tys. Wszystko wskazuje jednak na to, że festiwal Glastonbury powróci w przyszłym roku. Organizatorzy podali już datę kolejnego festiwalu – odbędzie się on od 23 do 27 czerwca 2021 roku.

Zobacz także: