Pozycje seksualne, w których dominują kobiety

Często zdarza się tak, że to właśnie kobiety dominują w sypialni, co zresztą podoba się partnerom. Jeśli zatem znudziły wam się klasyczne pozycje seksualne i wraz z nadejściem wiosny chciałabyś odświeżyć swoje życie erotyczne, to najwyższy czas wypróbować nowe pozycje seksualne. Zaskocz swojego partnera i przygotuj dla niego romantyczny wieczór w sypialni, kto wie, może Dzień Kobiet będzie takim pretekstem.

Przygotowałyśmy dla was pozycje seksualne, w których dominują kobiety. Są to pozycje, o których wiele z was mogło nie słyszeć i ich nie zna. Kamasutra jest lekturą, którą można przerabiać przez całe życie, zatem do dzieła i odkryjcie nieznane wam obszary, w których kobieta też może dominować.

Pozycje seksualne: nie bój się eksperymentować

Jeśli należysz do tych kobiet, które nie boją się eksperymentować w łóżku i lubią nowe pozycje seksualne z Kamasutry, to w naszej galerii znajdziesz inspiracje. 

"Lustro kochanków", "Supernova", "Kwiat lotosu" - już same te nazwy brzmią kusząco. Są to pozycje seksualne, które sprawią, że kobieta rządzi w sypialni, więc jeśli masz dość pozycji klasycznych i chciałabyś przejąć pałeczkę, to te pozycje seksualne są w sam raz dla ciebie. Zatem do dzieła!

W naszej galerii znajdziesz 11 inspiracji na pozycje seksualne, w których dominują kobiety. Co wybierzesz dla siebie?