Pozycja na motyla: co to za pozycja seksualna?

Pozycja misjonarska i pozycja "na pieska" to najpopularniejsze pozycja seksualne, które królują w naszych sypialniach. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ są to pozycje, które zapewniają partnerom najwięcej doznań seksualnych oraz najgłębszą penetrację. Jednak parom które poszukują nowych doznań i jeszcze więcej rozkoszy możemy polecić pozycję "na motyla". 

Pozycja "na motyla" nie należy do najłatwiejszych pozycji seksualnych, ale kto nie chce się trochę wysilić dla większych doznań? Pozycja "na motyla" wymaga od partnerki elastycznego ciała, zaś od partnera dużo siły. Jak ją wykonać?

Partnerka powinna odwrócić się do partnera plecami, a partner powinien tak podnieść partnerkę, żeby jej pupa znajdowała się na wysokości jego krocza. Następnie partnerka rozchyla szeroko nogi oplatając od tyłu nogi partnera, co zapewni jej dodatkowe utrzymanie na partnerze. Partner jedną ręką podtrzymuje swoją partnerkę, a drugą stymuluje punkt G. Partnerzy razem tworzą obrazek przypominający motyla, stąd nazwa tej pozycji.

Jeśli jesteście ciekawi, jakie doznania zapewnia wam ta pozycja seksualna, musicie jej koniecznie spróbować. Jeśli raz spróbujecie, to zapewniamy, że ta pozycja seksualna na stałe zagości w waszej sypialni.