Nowe pozycje seksualne, które warto wypróbować

Jeśli znudziły ci się tradycyjne pozycje seksualne, takie jak pozycja misjonarska, pozycja na pieska, czy pozycja 69, to najwyższy czas wypróbować nowe pozycje seksualne.

Są to pozycje seksualne, których już nazwy same w sobie są intrygujące i aż chce się je sprawdzić. Czy istnieje lepsza pora na takie eksperymenty, niż wiosenne namiętne wieczory? Żeby was jeszcze bardziej zachęcić, zdradzimy wam kilka nazw pozycji seksualnych: wieża Eiffla, zatoka rozkoszy, rock and roll, pozycja skandynawska.

Pozycja seksualna Kafar - jak to zrobić?

Jeśli jesteś rozciągnięta, to na pewno ta pozycja seksualna nie sprawi ci trudności. Kobieta kładzie się wygodnie na plecach i zakłada nogi za głowę. Partner w tym czasie kładzie się na partnerce lub klęczy unosząc jej biodra. Pozycja kafar zapewni wam niesamowitą rozkosz, jeśli oczywiście nie sprawia wam trudności.

Pozycja seksualna Wieża Eiffla - jak to zrobić?

Ta pozycja seksualna brzmi świetnie, bo dobry seks kojarzy nam się z Paryżem. W tej pozycji seksualnej podobnie jak w pozycji na jeźdźca, to kobieta kontroluje sytuację. W pozycji wieża Eiffla kobieta siedzi na partnerze odwrócona do niego tyłem z szeroko rozchylonymi nogami, a dłońmi opiera się na udach partnera. Możecie być pewne, że w tej pozycji orgazm jest gwarantowany.

Pozycja seksualna Świeca - jak to zrobić?

Już sama nazwa tej pozycji seksualnej kojarzy nam się z głębokimi doznaniami. Kobieta kładzie się na plecach, a wyprostowane nogi opiera na barkach klęczącego przed nią partnera. Możesz zmodyfikować tę pozycję, jeśli przeniesiesz nogi na jedną stronę partnera i ściśniesz członek partnera.

Pozycja seksualna Króliczek - jak to zrobić?

Pozycja "na króliczka" to modyfikacja pozycji „na pieska”. Kobieta klęczy na brzegu łóżka i podpiera się na dłoniach, natomiast partner stoi za nią i penetruje od tyłu. Ta pozycja idealnie stymuluje twój punkt G.

Pozycja seksualna Zatoka rozkoszy - jak to zrobić?

Musicie przyznać, że nazwa tej pozycji seksualnej jest niezwykle zmysłowa. Jak zatem wygląda? Partnerka leży na plecach z ugiętymi kolanami, natomiast partner wślizguje się pomiędzy jej nogi i delikatnie ją podnosi. Pozycja ta jest niezwykle scalająca i jednocząca kochanków.

Zobacz także:

Pozycja seksualna Wodospad - jak to zrobić?

Pozycja ta brzmi niezwykle rześko i obiecująco. Partner siedzi na krześle i sadza partnerkę na kolanach przodem w swoją stronę. Ale to nie koniec ustawień. Teraz partnerka musi odchylić się do tyłu, tak, że głowę kładzie na poduszce na podłodze. To ułożenie ciała przypomina wodospad. W tej pozycji to partner kontroluje penetrację, jednocześnie pieszcząc partnerkę. Przyznacie sami, że to prawdziwy wyczyn, wymagający niezwykłej sprawności.

Pozycja seksualna Łuk triumfalny - jak to zrobić?

W tej pozycji seksualnej partner siada z nogami wyciągniętymi do przodu, zaś partnerka siada na nim podkulając kolana. Kiedy oboje stwierdzą, że są w wygodnej pozycji, kobieta wygina się do tyłu i kładzie na nogach partnera. Mężczyzna penetruje partnerkę, jednocześnie pieszcząc jej ciało.

Pozycja seksualna Rock and Roll - jak to zrobić?

Nazwa tej pozycji już jest wystrzałowa. Jak zatem wygląda pozycja rock and roll? Partnerka kładzie się na plecach, unosząc nogi do góry, jednocześnie je rozchylając. W tym czasie partner klęka przed partnerką i lekko unosi jej biodra i nogi. Nogi partnerki spoczywają na ramionach partnera. Partnerzy cały czas są wpatrzeni w siebie, dzięki czemu mogą nawzajem obserwować siebie.

Pozycja seksualna Samba bokiem - jak to zrobić?

Nazwa tej pozycji seksualnej brzmi jak dla nas niezwykle latynosko i właśnie taka jest. Partnerka leży na boku z nogami wyprostowanymi i ułożeniem ciała przypomina literę L. Partner kładzie się na partnerce, opierając ciężar na wyprostowanych ramionach. Ta pozycja wymaga sprawności od partnera, ale czego nie robi się dla wspólnej rozkoszy?

Pozycja seksualna Pozycja skandynawska - jak to zrobić?

Brzmi chłodno, ale wcale tak nie jest. W pozycji skandynawskiej partnerka klęczy okrakiem zwrócona plecami do partnera, zaś partner, przytrzymując biodra partnerki, penetruje ją od tyłu. Partnerka wykonuje ruchy góra - dół.

Pozycja seksualna Czarodziejska góra - jak to zrobić?

Ta pozycja seksualna brzmi magicznie. To pozycja dla osób, które lubią się przytulać. Przygotujcie sobie kilka poduszek i ułóżcie je jedna na drugiej na podłodze. Następnie partnerka kładzie się przodem na poduszkach, a partner przytula się do jej pleców. Kobieta lekko rozsuwa nogi, partner rozpoczyna penetrację. Ta pozycja jest wyjątkowa i zapewnia niesamowitą bliskość kochanków.

Pozycja seksualna Wyzwanie roku - jak to zrobić?

Brzmi interesująco prawda? Aby wykonać tę pozycję, musimy naprawdę zrobić wyzwanie. Potrzebne będzie stabilne krzesło, na które partnerka będzie musiała wejść. Uwaga! Lepiej, żeby tej pozycji nie wykonywały kobiety, które mają lęk wysokości i zaburzenia równowagi. Stojąc na krześle kobieta pochyla się do przodu i opiera łokciami o swoje kolana. Partner penetruje kochankę od tyłu, nie zapominając trzymać jej mocno w talii, żeby nie straciła równowagi. Prawda, że ta pozycja seksualna to niezłe wyzwanie?

Którą z zaproponowanych przez nas pozycji seksualnych chcielibyście wypróbować?