Modne kolory włosów 2019: włosy blond, rude, ciemne na zimę

Przejście z sezonu letniego na zimowy wiąże się raczej z mało radosnymi przeżyciami. Chowanie ulubionych, lekkich sukienek do szafy, a wyjmowanie ciepłych czapek i szalików to zadania, które mogą wiele z nas wprowadzić w kiepski nastrój. Świetnym sposobem na wynagrodzenie sobie tych nieprzyjemności jest wizyta u fryzjera. Tym bardziej, że zima to idealna pora na bardzo twarzowe odcienie włosów, takie jak rudości, chłodne blondy i głębokie brązy. Modne kolory włosów na zimę rozświetlają twarz i oczy oraz pięknie współgrają z szarymi, pomarańczowymi czy fioletowymi swetrami.

Postanowiłyśmy ułatwić Ci podjęcie decyzji i pokazać 9 najciekawszych kolorów włosów które aktualnie cieszą się popularnością na Instagramie. Wśród nich znajdziesz wariacje na temat ombre i refleksów, nieoczywiste czerwienie oraz współczesne wersje balejażu. Wybrane przez nas kolory włosów oraz sposoby farbowania sprawiają, że zarówno długie, jak i krótkie fryzury stają wielowymiarowe, przyciągające wzrok i odmładzające.

Refleksy przy twarzy, nowoczesne ombre, kontrolowane odrosty oraz wielotonowe kolory włosów odejmują nam lat. Ponadto dzięki temu, że nasze propozycje są wielobarwne – każde nowe ułożenie włosów (w tym najprostszy kucyk) odkrywa nowe warstwy i odsłony fryzury. Nie ma miejsca na nudę!

Modne kolory włosów 2019: zobacz galerię →