Znajdź swoich pomocników

Kluczowy w świątecznym ferworze może okazać się dobór odpowiednich pomocników – jakościowych produktów, które pomogą nam w sprawnym i bezstresowym przygotowaniu się na nadejście gości, takich jak ręczniki kuchenne Foxy Tornado lub Foxy Cartapaglia. 

Kreatywnie wykorzystaj ręczniki kuchenne Foxy i ciesz się bezproblemowymi świętami

Kolorowe jajka – czysty dom

Świąteczne malowanie jajek to niesamowita i łącząca pokolenia tradycja…niestety grozi ona również nadprogramowymi zabrudzeniami oraz kolorowymi plamami w całym domu. Warto mieć pod ręką ręcznik Foxy Tornado: można go rozłożyć na stole jako podkładkę lub przygotować jego listki do wycierania pędzelków i odkładania wyjętych z barwnika jajek. 

Zabezpiecz święconkę

Listek Foxy Tornado możesz również położyć na dnie wielkanocnego koszyczka, tak aby absorbował wilgoć z włożonych tam produktów.  Rygorystyczne testy przeprowadzane w wykwalifikowanych laboratoriach dowodzą, że jest on całkowicie bezpieczny w kontakcie z żywnością, a dzięki ułożeniu go w naszych koszyczkach zyskamy pewność, że cała zawartość święconki przetrwa w nienaruszonym i pysznym stanie – aż do wielkanocnego śniadania.

Gotuj z głową

Foxy Tornado oraz Foxy Cartapaglia to idealni pomocnicy każdego domowego kucharza. Pierwszy produkt doskonale sprawdzi się do absorbowania nadmiaru wilgoci z żywności, szybkiego wycierania składników po umyciu. Z kolei Foxy Cartapaglia to ekspert w kwestii odsączania nadmiaru tłuszczu ze smażonych potraw. Dzięki pracy z nimi zaoszczędzisz cenne minuty, które możesz wykorzystać na zasłużony relaks.

Chroń mikrofalę

Mikrofala z pewnością uratowała niejednego gospodarza podczas organizacji rodzinnego spotkania. Ale niestety, używanie jej ma też swoje minusy minusy: rozpryskujące się potrawy i konieczność szybkiego czyszczenia urządzenia z resztek jedzenia. Można tego łatwo uniknąć zabezpieczając danie przy pomocy ręczników kuchennych Foxy, które są bezpieczne do użytku w mikrofali.

Szybkie i wszechstronne polerowanie 

Przygotowując się na święta dbamy o to, aby  cały dom wręcz lśnił.. Dzięki super chłonnym spiralnym tłoczeniom ręczniki kuchenne Foxy zatrzymują kurz i wodę skuteczniej niż gładka ściereczka i doskonale nadają się do polerowania zarówno szkła i ekranów, jak i np. butów. 

Zobacz także:

Uważaj! Gorące!

Przygotowanie świątecznych śniadań i obiadów niemal zawsze wiąże się z koniecznością wykonywania wielu potraw na raz. Aby móc swobodnie zdejmować gorące garnki z kuchenki wystarczy zastosować ręcznik Foxy Tornado jako podkładkę. Zarówno nasz stół, jak i nasze dłonie będą z nim bezpieczne.

Odpowiedzialny wybór

Ręcznik kuchenny Foxy Tornado ma aż 350 3-warstwowych listków. Jego waga to 1 kilogram, dzięki czemu zastępuje on 7 rolek standardowego produktu. Jakość oraz długość ręcznika sprawiają, że okazuje się on o wiele lepszym wyborem niż klasyczne, małe rolki ręczników kuchennych. Foxy Cartapaglia to natomiast ręcznik idealny do produktów smażonych.

Mat. prasowe

 

Co istotne, są one również odpowiedzialnym wyborem – podobnie jak wszystkie inne ręczniki i papiery marki Foxy, został on wyprodukowany wyłącznie przy użyciu energii elektrycznej pochodzącej z odnawialnych źródeł, a jego opakowanie jest wytworzone z plastiku pochodzącego w 50% z recyklingu.

 

Materiał promocyjny marki Foxy