Jeśli w ich życiu wydarzyło się coś, co zraniło ich uczucia, ta historia pozostanie z nimi już na zawsze. Oto panowie, którzy nie chcą porzucić dawnych spraw i pielęgnują w sobie pamięć o ludziach bądź wydarzeniach, które odcisnęły piętno na ich życiu. Zobacz, kto znalazł się na tej liście. 

Oto imiona 3 mężczyzn, którzy nie zapominają o przeszłości

Wskazane przez specjalistów imiona są wypełnione pewnymi specyficznymi cechami. Po długiej i wnikliwej analizie okazało się, że ci mężczyźni nie potrafią puścić w niepamięć pewnych spraw. Zamiast zostawić za sobą to, co było i na co nie mają już żadnego wpływu, wolą rozpamiętywać bolesne wspomnienia i na nowo przywoływać stare historie. 

Zobacz także: 

Oto imiona 3 mężczyzn, którzy nie zapominają o przeszłości: 

Łukasz

Łukasz to pamiętliwy mężczyzna, który nigdy nie daje za wygraną. Jeśli ktoś zranił go w przeszłości, pozostanie w jego życiu już na zawsze. Łukasz będzie odświeżał wspomnienia i przypominał sobie każdą chwilę spędzoną z tą osobą. Oprócz tego będzie też analizował jej zachowanie, słowa i gesty - aż do momentu, gdy w jego głowie nie pojawi się odpowiedź. Łukasz za wszelką cenę będzie chciał dowiedzieć się, co było przyczyną tego, że ich relacja pogorszyła się i uległa zupełnemu rozkładowi. 

Igor

Igor jest bardzo sentymentalnym i wrażliwym mężczyzną. Ma w sobie duszę romantyka, który zakochuje się szybko i na całe życie. Problem pojawia się wtedy, gdy wybranka jego serca nie odwzajemnia uczuć. Wówczas Igor bardzo długo przeżywa miłosny zawód. Czas nie potrafi uleczyć jego ran, a Igor zamyka się na nowe znajomości. Nie potrafi zapomnieć o swojej ukochanej, która wybrała życie bez niego. 

Zobacz także:

Patryk

Patryk często odwołuje się do wspomnień nawet w codziennych rozmowach. Ma wrażenie, że wszystko to, co najlepsze jest już za nim. Z tego powodu spogląda w przyszłość sceptycznie i nie czyni żadnych wielkich planów. Zamiast skupiać się na tym, by doświadczać życie i czerpać z niego pełnymi garściami, zatapia się w przeszłości. Tam odnajduje szczęście i poczucie bezpieczeństwa.