Magia zawarta w znakach zodiaku wpływa na to, w jaki sposób się zachowujemy oraz jakie cechy dominują w naszej osobowości. Eksperci zajmujący się badaniem mocy gwiazd i kosmosu wskazali 3 przewrażliwione zodiaki. Sprawdź, kto znalazł się w tym specyficznym gronie.

Zobacz także:  

Wskazano 3 przewrażliwione znaki zodiaku

Trzeba obchodzić się z nimi jak z jajkiem i nigdy nie wiadomo, kiedy zarzucą ci brak taktu bądź wścibskość. Niedawno po dogłębnej analizie wskazano 3 przewrażliwione znaki zodiaku. Astrolodzy nie mają żadnych wątpliwości co do tego, że ta grupa ma wybujałe zdanie na swój temat, a ich ego jest bardzo łatwo urazić. 

Panna

Panna to znak zodiaku, który podchodzi bardzo krytycznie do siebie oraz do innych ludzi. Wytyka błędy i nie waha się mówić, że coś jej nie odpowiada. Sytuacja zupełnie się zmienia, kiedy to ktoś inny zdobędzie się na odwagę, wyrazi swoje zdanie i powie, że jakieś zachowanie Panny jest niestosowne lub obraźliwe. Wówczas ten znak zodiaku poczuje się niezwykle dotknięty i reaguje chłodem emocjonalnym. Oprócz urażonego ego cierpi również cała znajomość. Panna bardzo długo chowa żal i złość, a nawet jest skłonna zerwać relację z taką osobą. 

Zobacz także: 

Lew

Lew to dumny znak zodiaku, który nie znosi tego, gdy ktoś zaczyna robić sobie z niego żarty. Nawet jeśli nie jest to podszyte ironią ani zuchwalstwem, reaguje bardzo emocjonalnie i szybko odpiera rzekomy atak. Podobnie jest w przypadku, gdy ktoś chce przyćmić Lwa w towarzystwie. Ten odbiera to jako zagrożenie, a jego wielkie ego nie pozwala mu na pozostanie w cieniu. Nawet jeśli atmosfera zaczyna robić się gęsta, Lew nie da za wygraną i będzie rywalizował do ostatnich resztek sił. 

Zobacz także:

Koziorożec

Koziorożec to znak zodiaku skłonny do poświęceń i ciężkiej pracy. Chociaż może się wydawać, że robi to bezinteresownie, to w rzeczywistości bardzo pragnie tego, aby ktoś zauważył jego starania i pochwalił go za niezłomny oraz twardy charakter. Jeśli jego najbliżsi przejdą wobec jego działań zupełnie obojętnie, Koziorożec będzie śmiertelnie obrażony. Choć za nic w świecie nie zdradzi tego, co jest przyczyną jego specyficznego zachowania.